Murai hétvégét nyerhet bárki, aki a Békéscsaba elleni hazai mérkőzésig bérletet vált. Emellett további kedvezmények is várnak bérletes szurkolóinkra!
Szeptember folyamán biztosan lehet még bérletet vásárolni – tehát még akár a Győr elleni október másodikai hazai találkozó előtt is. Ám mindazok közt, akik a békéscsabaiak vendégszereplését megelőzően veszik meg egész szezonra szóló belépőjüket, egy muraui hétvégét sorsolunk ki a négycsillagos Hotel Relax Resort Kreisbergben a harmadik fordulóban.
Bár bérletet folyamatosan lehet vásárolni, annak ára nem fog lejjebb menni, így érdemes még szeptemberben megvenni az egész évre szóló tikettet, melynek ára 15.000 forint egységesen.
Emellett tovább kedvezményekhez is juthatnak azok, akik érvényes támogatói kártyával vagy éves bérlettel rendelkeznek. Ennek részeként mindenki, aki rendelkezik érvényes FTC kézilabda bérlettel, vagy támogatói kártyával, az 30 százalékos előfizetési kedvezményt kap a Sztár Sport újság éves előfizetési díjából – azaz 14.750 forint helyett mindössze 10.325 forintért rendelheti meg a lapot.
ftckezilabda.hu
2010 augusztus 30 at 09:40
Murai hétvégét nyerhet bárki, …..
… egy muraui hétvégét sorsolunk ki a négycsillagos Hotel Relax Resort Kreisbergben a harmadik fordulóban….
most akkor Murai vagy Muraui, mert nem mindegy
amúgy a hely király!
voltam ott 1 hetet a családdal nekem nagyon bejött
200 méterre bringa kölcsönző, felvonó a Kreischbergre, 25 km-erre király bob pálya, hetente többször is nosztalgia kis gőzmozdony
uff
2010 augusztus 29 at 16:46
[...] Teljes cikk: Üllői út 129 [...]