A Gajda-emléktornán várhatóan sokan kapnak lehetőséget. A tornával egyidőben Kertész Károly nevet kapta a stadium.

Vége, János klasszikus mesterhátmassal mutatkozott be.

45. Orosz játszik Mátéhoz, aki kapuba emel, 5-0

42. Gárdos beadására érkezik Máté, de blokkolják, szöglet.
.
41. Pölöskei játszik Máténak, aki elpasszolja a labdát a kapuba. 4-0!!!

39. Szép testcsel után Nyilasi emel kapura

38. a hazaiak fekete csatára oldalhálóba lő.

35. mindez emberhátrányban, Menyhárt sérült meg pár perce

34. Máté játszik ki Fülöphöz, aki visszaadja a jólérkező csatárnak, aki ha nehezen is, de kapuba helyez. 3-0!!!!

22. szép támadás, Hakola ugratja ki a gyors Oroszt, de a jól kilépő kapus centikkel előbb ért oda.

19. Hakola szabadját Nyilasi csúsztatja kapura, a kapusé.

18. Orosz lövését védi szögletre a hazai kapus.

14. Máté-Hakola összjáték után lő ismét gyengén a finn.

11. Hakola szöglete után Pölöskei lő közelről, de a kapus véédi az erőtlen lövést.

8. Máté lövi a labdát a jobb alsóba, szépen, de a bíró szerint lesen volt. Egy vonalban ülünk mi is, nem volt az

7. Máté lő mellé, miután szépen átvewzi a labdát

5. Fülöp beadását Gárdos elé fejelik a védők, a levegőben leveszi, lő, de mellé 18-ról.

2. Hakolát ugratja ki Orosz, a finn a kapus kezébe emel.

1. Gyenes – Menyhárt, Grúz, Batik, Fülöp – Hakola, Gárdos, Nyilasi, – Orosz, Máté, Pölöskei II a csapat a második félidőben.

2. Orosz játszik a kiugró Hakolának, aki a kapus kezébe emel.

Szünet, békés meccs, néhány szép jelenettel, de érződik, hogy sok az új játékos s csak két napja edz a csapat

45. Böde 22-ről lő, a kapus véd. Az expaksi nagyon aktív volt.

39. Gyömbér-Sváb összjáték után beadás, Somalia kapura is teszi, de nincs benne erő.

36. sorcsere lesz a szünetben.

34. Pölöskey ismét sarkaz, Jovanovic beadását.

31. szép összejáték Böde, Csukity és Pölöskey közt, a kapusról visszapattanó lapdát Csukity rúgta rá, a kapusé.

29. Somalia szerzett labdát és megindult, középreadását az egyik védő Böde és Pölő elől a hálóba vágja. 2-0!

28. Jova szép cselt kell csináljon egy hazaadás után.

22. Gyömbér beadását Pölő sarkallja kapura 9-ről.

20. egy szabad után jön hazai beadás, a 3-as fölé fejelt

16. Sváb-Gyömbér-Somalia támadás, szép, de a brazilt szerelik.

14. de már vissza is tért

12. Ottent ütötték arcon, vérzik az orra.

10. Allempijevity adta Bödének, aki egy kis csel után 19-ről kilövi a bal alsót. 1-0, Böde nagy kedvveljátszik.

9. Sváb beadása kapuvas.

5. Pölöskeyt ugratja ki Böde, de les

4. Pölöskey teszi ki Sváb beadását a helyi kapus lehúzza.

1. Böde a támadó és a középpálya közt helyezkedik, Otten a cséká.

17:06 kezdődik a meccs

17:02 a Sportkocsmával háttal fogunk támadni. A többség fradista, szép az idő

Teltház van, mintegy 1000 néző.

Jova – Jovanovic, Klein, Otten, Sváb – Alempijevity, Gyömbér, Böde, Csukity – Pölöskey, Somalia a kezdő. kis késéssel kezdődik a meccs