Újabb 0-0.

Vége, Megyerit ketten is szabálytalanul támadják, de ő remekül véd. Szép volt Megyó! A második félidőben visszaestünk, de így is meglehetett volna a győzelem.

44. Mamics passzol Ferenczihez, de az ő lábáról elpattan a labda. Nagy helyzet lehetett volna.

41. Balog óriási hibája után Nikolics lő, Megyeri hárít. A másik oldalon Ferenczi arcába másznak, a borzasztó Iványi spori ezt sem látja. Szöglet. Ez is Milinte prédája.

39. 9 szöglet és semmi, annak ellenére, hogy tele vagyunk jól fejelő játékosokkal, de sajnos sem Lipcsei, sem Rósa, sem Ashmore beívelései nem találtak embert eddig.

38. Lulcsár beadását Ferenczi fejéről Milinte húzza le.

35. Dini egyelőre nem találja a ritmust…

31. Ashmore szabadrúgásáról a hosszú oldalon egyedül előresettenkedő Mamics centikkel marad le,

29. Stanics helyett Farkas áll.

25. Ashmoret ütik arcon, de még csak le se fújják. Nagyon alattamos banda a kaposvári, a bíró meg vak.

24. Wedge helyett Mamics. így alighanem Kulcsár visszaáll a középpályára.

22. Nikolics 23 méteres szép lövését Megyeri szögletre menti. Majd újra ő jön bravúrral.

20. Jovánczai áll be Farkas helyett. Valaki tőlünk sárgát kap, esküszöm, nem tudom ki…

18. Morrison szerez labdát, megindul, de lövésébe belelépnek.

17. Vujics fűzte át Wolfe-t, Dragót és Balogot, Megyeri véd.

15. Lipcsei megy le, jó döntés, Peti kicsit elfáradt.

14. Rósa áll be. Ki helyett? Lipcsei? Kulcsár? Ashmore?

13. Maróti hagy ki egy ordító ziccert egy beadás után. Egy percre rá Joaquin beadásáról megint csak alig marad le Ferenczi.

11. Farkas megpattanó lövését Megyeri gyönyörűen hárítja. Ez az, Megyó. Rósáék melegítenek.

9. Kulcsár ad Lipcseihez, aki lő, de Milinte könnyedén hárít. kicsit magunkra engedjük az ellenfelet.

8. Wedge kap sárgát egy a középkör tájékán elkövetett szabálytalanságáért.

5. Huh. Kaposvári kontra, egy indításra Megyeri jól érkezik, lábbal tisztáz, a bogyót rögtön visszaívelik, Nikolics a kapu fölé pörget.

1. Itt a második félidő, a Rákóczi kezdett. Gyerünk! Sztanics próbálkozik, veszélytelenül.

Félidő: Remek iram, sok gólszerzési lehetőség. Jók voltunk, de semmi nem jön össze a kaposvári kapu előtt. Nagyon-nagyon dühítő. Milinte nagyon jól véd, de a mezőny legjobbja eddig Sam Wedgbury.

45. Itt a hetedik szöglet, Lipcsei, Milinte…

40. Ash szöglet, Milinte halássza el.

38. szöglet jön, Ashmore adja be, Dragó a hosszú oldalon kapu fölé fejel.

36. Kulcsárt szerelik Lipcsei indítása után.

34. Újabb szöhérz után Dragót lerántják, tizenegyesnek kellett volna lennie talán, aztán Wedge adná Ferenczinek, Pista ippeg maradt csak le. Egynek már be kell akadnia.

31. Morrison indítja a jobboldalon Wedge-t, akinek középreadását mentik a hazai védők.

30. Wolfe adja el a labdát az oldalvonalnál, a beadás után nem sokkal viszont már ő ment.

28. Dragó fejjel indítaná Kulcsárt, és mintha kézzel ért volna bele a védő a tizenhatoson belül. Fél percre rá Pest teszteli Megyerit, Balázs magabiztos.

26. Ferenczi arcába kapnak, szabadrúgás, 20 méterre a kaputól. Lipcsei lövi. A hosszú sarokra tartott Lipcsei ügyes lövése, de Milinte hatalmas bravúrral mentett. KURVÁRA NINCS SZERENCSÉNK!

23. Dragó passzol remekül Kulcsárnak, a lövésébe beleérnek, szöglet. Lipcsei szögletét Milinte semlegesíti.

20. Megzavartuk a hazaiakat, szögleet lőhetünk, de abból semmi.

19. Nikolics emel veszélytelen helyzetből kapu fölé.

18. Visszatért a ZTE elleni Fradi? Az akarás, a sok mozgás mindenesetre megvan.

16. Joaquin indul meg a jobboldalon, beível, Ferenczi egyedül maradt, 8 méterről centikkel a kapufa mellé fejelt. Hihetetlen balszerencse, és talán az önbizalom hiánya.

15. Grúz helyére Maróti áll.

13. Kulcsár lép ki szépen a hazai tizenhatoson belül, Milinte az emelést nagy szerencsével tudja lehúzni. Jók vagyunk eddig!

12. Wedge ível be a kapu elé, elsuhan Ferenczi cipőjének a sarka előtt elszáll, nagy helyzet volt, Nem sokkal később Megyó és Joaquin nem érti meg egymást.

10. Egy kaposvári ellentámadás, kicsit elalszunk, de veszély nem alakul ki Megyeri kapuja előtt.

9. Támadunk, Morrison szerez labdát, kiteszi Wolfe-hoz, az ő beadása után Petihez került, lövésébe sajnos beleléptek.

8. Nagyon szokatlan ez a fehér-fekete mez, zöld nadrággal talán nem lenne rossz.

6. Wedge jobboldalt lefutja védőét, majd élesen kapura ível, Milinte biztosan fogja.

2. A csatárt játszó Kulcsár a földönfekve emelt Milinte kezébe.

1. Mi kezdtünk.

17:31 Gyakorlatilag teltház van a vendégjátékunkon.

17:30: Egy új FEHÉR mezben, narancs nadrágban játszik a Fradi. Mit gondoltok?

17:10 Meg kell szakítani nem csak a négy meccses nyeretlenségi sorozatot, hanem azt is, amelyik szerint narancsban még nem nyertünk…

17:06 A meccs streamjét itt találhatjátok. Ha jelszót kérne, az a következő: 1

17:04 Megyeri – Joaquin, Dragóner, Balog, Wolfe – Morrison, Ashmore, Wedgbury- Lipcsei, Kulcsár – Ferenczi

Cserék: Holczer, Tóth, Mamic, Pölöskey, Rósa, Alcantara, Fitos

Wolfe, Joaquin, Wedgbury és Kulcsár poziciója majd kezdéskor derül ki 100%-os biztonsággal.