Közvetítésünk támogatója a Patakpart Panzió.

Vége… A második félidőben senki nem dicsérhető, talán csak Gárdos, és a védekező középpályást játszó Schembri emelhető ki.

47. Iszkai a szélről érintés nélkül bevágott egy szabadot.(1-1)

37. Gárdos kapott lapot, a második félidő is gyenge sajnos.

33. Wolfe helyére Sváb Dani áll.

29. Bőcsföldi áll Shaw helyére.

28. Kétszer is veszélyesen ad be a Haladás, azonban mindkétszer szögletre mentünk.

22. Diouf beindult, ellépett Wolfe mellett, azonban kézzel vette le, majd elrúgta a labdát. Sárga, utána le is cserélik.

20. Abdi helyére Gárdos András jön.

18. Rácz indult meg, majd 17-ről kevéssé fölé.

14. joaquin labdavesztése után Rajos indul, Wolfe szépen szerel. A második félidő langyosabb az elsőnél.

11. Jang pillanatai, előbb átfüzi magát a balbunkón, majd szögletet harcol ki, abból semmi.

6. Szép vendégtámadás után Lattenstein lő mellé tizenhatról.

4. Szabó Roland beadása után Kuttor a saját kapujára fejelt, majdnem 2-0.

1. Folytatódik.

Vége a félidőnek, egy 5-10 perces kihagyás kivételével uraljuk a meccset, legalább hárommal kellene vezetni. Jó: Abdi (a legjobb Fradi-beli produkciója), Jang, Lipcsei, Wolfe.

43. Szabó áll Vass helyére. Mátét a biztonság kedvéért hozták le, meghúzodott a combja.

39. 1-0! Egy szöglet után a hosszún helyezkedő Alcantara belövi a kapu elé a labdát, Wolfe-ról hálóba pattant.

35. Egy gyönyörű Abdi-megmozdulás: szép csellel tör be a tizenhatos elé, majd szépen indítja a 11-es pont magasságából meginduló Shawt, aki egyből lő, Szép szépen véd.

34. Egy szöglet után Lipcsei remekül ismétel, centikkel maradunk le róla, kavarodás alakul ki, majd Abdi dobta fel magát.

30. Tüzijáték a mi kapunk előtt, szerencsésen megúsztuk…

25. Kuttor mellett lépett ki Schembri, ‘Kutya’ szabálytalanságpt jelzett, amit Takács be is fújt.

20. Diouf lőtt mellé egy borzalmas védelmi hiba után.

19. Kuttor kezezett a tizenhatoson belül, Takács persze nem látta.

18. Rajos Gábor Buster Keatont idézve esett seggre.

14. Abdi lövőgyakorlata folytatódik, ez is mellé éppeg. Jól játszunk,

13. Megvan Wolfe menetrendszerű hibája, de nem kaptunk belöle gólt.

7. Vass adott Abdi megint 16-ról próbálkozott, Szép kapus védett, szöglet, abból semmi.

4. Megszólalt a ‘Hajrá Fradi!’, Jang-Abdi összjáték után Liban lött, 17-ről, alig fölé.

1. Kezdtünk, a Springer felöli kapu fele támadunk.

18:56 A csapatok már bevonultak a kivonuláshoz, rettenetes 80-as évekbeli pop szól a hangszórókból az 1-200-as ‘tömeg’ legnagyobb örömére,