Rettenetes játékkal csupán egy pontot szereztünk az Albert-stadionban. A mintegy 1500 néző előtt lejátszott gyenge, hangulattalan találkozón a Fradi a Megyeri – Csizmadia, Balog, Tutoric, Stockley – Wolfe, Morrison, Doherty, Rósa – Elding, Ferenczi csapattal lépett pályára a Kaposvár ellen, akiket 23 éve nem tudunk legyőzni hazai pályán. Most sem sikerült. A futballra emlékeztető jelenetek között elképzelés nélküli játék férkőzött, olyannyira, hogy a találkozó nagy részét uralta is. A közönség már az első fél óra után fütyült, később hiába állt be Kulcsár, Tóth, Lipcsei, nem sikerült gólt szerezni, így maradt a döntetlen.

Ha a Nyíregyháza, Vasas, Kaposvár hármas ellen döntetlen helyett győzelmet aratunk, egy ponttal az Újpest előtt állhatnánk az ötödik helyen.

A mérkőzés élő közvetítése:

Vége: 0-0. Ismét nem sikerült hozni a kötelezőt…

Tutoric visszajöhet.

10-en vagyunk a pályán. Tutoric megsérült.

Szar hangulat, szar csapat, nehéz hetek elé nézünk…

Godslove helyett Culum a pályán.

Prukner idegbeteg…

Egyszerűen senkik vagytok-szól a kórus a játékosainknak…

Csoda kéne ahhoz, hogy itt ma gólt találjunk.

70. Perc: Rósa helyett Tóth érkezik.

Érkezik Bence is.

Pest helyett Kulcsár a pályán.

Miért jegeljük Tóth Bencét???

Ez kurva gyenge!!!!!

62. perc: Stanic szólózott, majd lőtt 25 méterről centikkel mellé.

55. perc: Doherty helyett Lipcsei a pályán.

Érkezik a kapitány!

53. perc: Wolfe-ot felrúgják, igen durván, erre fel a játékosunk kap műesésért lapot.

Elment Lipcsei és Tóth melegíteni.

51. perc: Maróti sárgult be.

A közönség Lipcseit követeli a pályára.

Ott folytatjuk ahol az első játékrészben abbahagytuk…

Csizmadia helyett Kulcsár játszik tovább, Wolfe lesz a jobbhátvéd.

Itt jegyeznénk meg, hogy a csapatnak január vége óta nem volt egy nap két edzése. Azóta heti négy tréningen vesznek részt a játékosok.

Kulcsár érkezik majd a folytatásra.

Szünet: 0-0. Innen nagyon nehéz lesz a folytatás, mindenképpen cserélni kell, mert a 7 védekező ember hazai pályán nem vezet eredményre.

43. perc: Egy előreívelést Elding fejjel letett Pistának, akinek a lövésébe beleléptek. A szögletet Doherty gyatrán a kapus kezébe ívelte.

40. perc: Ígéretes kontrát indítottunk. Rósa ugratta ki Eldinget, aki sokat várt és beleléptek a lövésébe. Rósa talán jobban döntött volna,ha Wolfe-ot indítja Elding helyett.

Semmi elképzelés nincs a játékunkban, a drukkerek egyre elégedetlenebbek.

33. perc: Wolfe 30 méterről ballal, mintegy 10 méterrel lőtt mellé. Fütyül a publikum.

31. perc. Egy előrevágott labdával Ferenczi léphetett ki, a kapus kifutott, Pista elfejelte mellette a labdát, de 17 méterről mellé emelt.

27. perc. Ígéretes helyzetből Rósa 20 méterről fölé lőtt egy szabadrúgást.

24. perc. Doherty egy szabadrúgást legurított Rósának, aki 22 méterről kevéssel tekert fölé.

Elmentek melegíteni a cserék.

Eddig igen gyengék vagyunk, nagyon sok a pontatlanság a játékunkban.

2742 néző van jelen a meccsen…

17. perc: Egy jobboldali beadás után Rósa két méterről kapásból lőtt mellé.

Prukner nem bír magával, állandóan reklamál.

15. perc: Doherty labdaelrúgásért kapott sárga lapot.

13. perc. Óriási helyzetet hagyott ki a Kaposvár. Oláh lövését védte nagy bravúrral Megyeri, majd egy kavarodás után fölé lőtt az egyik játékosuk.

10. perc: Oláh esett el nagy helyzetben…

Nulla a hangulat.

8. perc: Rósa 20 méterről lőtt méterekkel mellé.

Mezőnyjáték folyik.

Klasszikus 4-4-2-ben játszunk, az ellenfél 3-5-2-ben.

Elkezdődött a meccs.

1500-an lehetünk a lelátókon.

Egyelőre mindössze kétszázan lehetünk a stadionban, ebből huszonöten Kaposvárról érkeztek.

Kijöttek a mieink is melegíteni.

Megérkezett a sajtópáholyba Koós János.

Újra kifestették a Megyeri csárdát! Szeretünk Willie:), kitartás!

Felcsendült a taps a nézőtéren. A vendégdrukkerek köszöntötték a csapatukat, akik éppen most jöttek ki melegíteni.

Kijöttek kapusaink melegíteni. 16 néző várta őket a lelátókon.

Megérkeztek a kaposvári szurkolók, éppen most teszik ki transzparenseiket…

Ahogyan már tegnap jeleztük kimaradt Schembri. A kispadra került viszont a nem egészséges Alcantara. Íme a tartalékok: Haber, Alcantara, Shaw, Adnan, Lipcsei, Kulcsár, Tóth.

Orosz Pali nyilatkozik jelenleg a Sport Tv-nek.

A pályát igencsak meglocsolták az elmúlt órákban. Az eredményjelző felőli tizenhatos előtt áll a víz, de a kezdőkörben is igen nagy a sár.

Ahogyan azt már tegnap jeleztük a kezdőcsapat a következő lesz:

Megyeri – Csizmadia, Balog, Tutoric, Stockley – Wolfe, Morrison, Doherty, Rósa – Elding, Ferenczi

Egyelőre csak a rendőrök létszáma miatt gondolja az ember, hogy meccs lesz az Üllői úton. A környék teljesen kihalt, néhol látni egy-egy Fradi mezbe vagy sálba öltözött szurkolót. Rendőrből viszont annál több van jelen, tizenöten őrzik azt a vendégszektort, ahova köztudottan nem érkezik Kaposvár drukker…