Vereséget szenvedtünk a Ligakupában, ezzel elszálltak továbbjutási esélyeink.

Vége: 1-2. Ezzel a vereséggel kiestünk a Ligakupából.

79. perc. Tóth kiszorított helyzetből lőtt el egy szabadrúgást, Pokorni szépen védett.

78. perc: Gévay sárgult be.

Sipeki helyett Haraszti érkezik.

B.Tóth helyett Nagy a pályán a vendégeknél. Nálunk Lipcsei helyére Vass, Kulcsár helyett Szabó a pályán.

Schembri lendületet vitt a játékba, megjött a szurkolók hangja.

62. perc: Tóth Bence 25 méteres szabadrúgása a kapufán csattant a kipattanót Shaw lőtt a hálóba. Ez volt Shaw 25. Fradi gólja.

61. perc: Paksi csere: Völgyi helyett Gévay.

Abdi megsérülhetett, sántikálva megy az öltözőbe.

56. perc: Abdi helyett Schembri érkezik.

53. perc: Sipeki kevert, majd Kiss Tamás elé perdült a labda, aki Haber mellett a kapube helyezett. 0-2

46. perc: Kiss cselezgetett a baloldalon, szépen adott be, Bartha érkezett, Alcantara elaludt és mellette a hálóba fejelt. 0-1

Kezdődik a második félidő. 160 néző van a meccsen.

Szünet: 0-0

36. perc: Sorra jönnek a helyzetek, ezúttal Tóth 20 méteres átlövése tévesztett célt.

34. perc: Abdi szerzett labdát a paksi kaputól 20 méterre. Jobbal lőtt a bal alsó sarok mellé. Szép jelenet volt.

32. perc: Wolfe szokásos hajmeresztő hibájá után Kiss Tamás két méterről a felső kapufát lőtte telibe.

30. perc: Tóth Bence cselezgetett a balösszekötő helyén, majd lövésre szánta el magát. A lövés megpattant egy védőn és mellé ment.

26. perc: Abdi ment el a jobboldalon, szépen játszotta meg Kulcsárt, aki kevéssel lőtt fölé.

23. perc: Lipcsei szöglete után egy lecsorgó labdát Tóth Bence lőtt kevéssel mellé.

15. perc: Abdi gyenge lövösét fogta Pokorni.

8. Perc: Lipcsei 25 méterről szabadrúgásból veszélyeztetett, lövését Pokorni bravúrral védte.

4-2-3-1-ben kezdtük a meccset. A védelem előtt Adnan és Lipcsei szűr, előttük Abdi, Kulcsár, Tóth, elől pedig Shaw.

A Paks kékben, mi zöld-fehérben játszunk.

Véget ért a Haladás-Újpest meccs, a végeredmény: 2-2

Itt a kezdőnk: Haber – Joaquin, Wolfe, Alcantara, Sváb – Adnan, Lipcsei, Tóth, Abdi – Shaw, Kulcsár

André Schembri ezúttal is csak a kispadig jutott. A tartalékok: Komora, Schembri, Szabó, Yang, Vass, Nyilasi