Újra vereség.

14:25 Fonyód, Épp a Torony étteremben várom a többieket, akik a bélatelepi strandon mártóznak meg, hogy aztán 3-1/4 körül tovább álljunk. Ezt az éttermet ti ajánlottátok, s mégha a kajától nem is ájultunk el, hangulatos, és ami a legfontosabb, hüvös.

Vettem egy fotósállványt, és a fényképezőgépet és feljebb állítottam egy szinttel (640×480-ról 720p-re), így nem remeg majd a kép a holnap megjelenő videónkban.

Az Üllői129 természetesen ott lesz a helyszínen és élő közvetítésben számolunk be az eseményekről. A mérkőzés 18 órakor kezdődik majd.

Egyelőre Üllői kolléga nem látja a kezdőcsapatot, mert a másik oldalon melegítenek a srácok.

Mester- Kulcsár, Rodenbücher, Tutoric, Junior – Andrezinho, Stanic, Maróti, Józsi – Pisanjuk, Abdi

Elkezdődött a meccs.

5. perc. Vezet a Lendva. Rodenbücher vétett egy labdát el, amelyet könyörtelenül kihasználtak a hazaiak. 1-0

15. perc: Nagy hazai helyzet maradt ki.

150 hazai néző van, 10 vendég.

Félpályán nem mentünk még át.

20. perc: Továbbra is nagy a nyomás, nagyon be vagyunk szorulva, egyedül Kulcsárban van lendület.

Vége az első félidőnek, elment a térerőnk közben azért nem jelentkeztünk.

1-0 a hazaiaknak, nagyon gyengék vagyunk.

Csizmadia, Pölöskey, Vass, Bölcsföldi, Fülöp, Tóth, Stockley, Balog, Gárdos  és Nagy fog beállni a szünetben.

Mester – Fülöp, Csizmadia, Balog, Stockley – Tóth, Vass, Gárdos, Bölcsföldi – Nagy, Pölöskey a második félidei csapat.

Proudlock nincs itt a csapattal, legalábbis a meccsre nem lett nevezve.

Bűn rossz a meccs, semmi nem történik.

61. perc: Fülöp adott be jobbról Pölöskey érkezett, de az ötös sarkáról mellé lőtt. Ez volt az első helyzetünk.

66. perc: Óriási hazai helyzetben mentett Mester.

&Kicsit jobbak vagyunk mint az első félidőben.

Egyik oldalon sincs helyzet, a mezőnyben folyik a játék.

Továbbra sem történik semmi.

Üllői kolléga pedig továbbra sem lát el a másik kapuig rendesen de esküszik, hogy nem Haber, hanem Mester véd.

Egy kapura lövés hazai részről,  Haber “üllői kolléga a meccs végére felismerte:)” védte.

Vége a meccsnek a második félidőben egy kicsit jobbak voltunk, (ez annyiban merült ki, hogy volt egy helyzetünk) de összességében nagyon gyenge meccs volt.