A keddi meccsről beszélt Liban.
Bár a délelőtti edzésen sokat futottunk és ezért este fáradtabb voltam, nagyon örülök, hogy végül az általam rúgott góllal nyert a Ferencváros. Mindent összevetve a csapat jól játszott a tegnapi mérkőzésen. A Most Wanted csapat is felkészült ellenfélnek bizonyult, akik között szerintem van néhány nagyon tehetséges játékos. A fiatalok küzdöttek a győzelemért és reméljük ugyanennyire élvezték is a játékot.
(telesport.hu)
2010 július 22 at 15:32
Szerintem semmi probléma nem volt Libannnal! Kinnt voltam, nagyszerűen játszott! Én nem láttan fáradtnak!
2010 július 22 at 12:38
Meg el sem kezdodott a szezon, egyetlen tetmeccs sem volt es maris faradtak? “Jol”kezdodik…
2010 július 22 at 12:58
most mondta volna azt, hogy “Le se sz*rtuk ezt a meccset. Én személy szerint a hátam közepére kívántam a szezonkezdetet megelőző főpróba előtt. De szponzori kötelességből le kellett tudni. Jól mutatja a mérkőzés szakmai jelentőségét, hogy a vezetőedzőnk inkább Hollandiában bóklászott focistát keresni, minthogy a Most Wanted amatőrjeit figyelje. A második félidőben azonban már majdnem becseréltük a Lipcsei Gabit is, hogy szoros maradhasson a meccs.”
2010 július 22 at 13:13
A színvonal nemcsak a mi kritikánk!
Utánpótlás ez?
Valamelyik éjszakai szórakozó helyről verbuválták őket?
2010 július 22 at 10:04
Azért az elgondolkodtató, mióta kapott egy “normális” szerződést, érdekes módon nem sérült folyamatosan. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy sérüljön le, pont ellenkezőleg. Remélem egy jó felkészüléssel, megfelelő erőállapotba,értéke lehet a jelenlegi csapatnak.
2010 július 22 at 09:39
persze, h fáradt
nem szokott hozzá ennyi sérülésmentes héthez
játszott egyáltalán végig meccset ez előző szezonban?
2010 július 22 at 09:30
addig jó, amíg fáradt vagy és nem sérült…
további gólokat várunk tőled!
2010 július 22 at 09:12
“ezért este fáradtabb voltam”
Erre majd érkezik néhány megjegyzés, hogy vajon mitől lehetett fáradt, amikor az edzéseken “lötyögnek”
Volt szerencsém erre tegnap rákérdezni.
Hát, egyszerű a válasz.
A nyilvános edzések szinte csak azért vannak, hogy “mutogassuk magunkat”, ott érdemi munka tényleg nem folyik.
Egyébként “meghajtjuk őket kíméletlenül és ők dolgoznak becsülettel”.
Hiszem, hogy így is van.
2010 július 22 at 09:22
Egy nyilvános edzésen nyilván nem a meccstaktikát(ha van már ilyen?) fogják átismételni, vagy ilyesmi. Jó is lenne…
2010 július 22 at 11:11
Kell a cirkusz a népnek! :)
2010 július 22 at 09:08
A Telesport oldalon ez a cikk címe: “Ciki – Alig tudta legyőzni a Fradi a tehetségkutató csapatát ”
Tudom, sok szurkoló is hasonlóképpen gondolkodik. Szerintem meg semmi ciki nincs ebben. Komolytalan lötyögés volt ez. A szakmai stáb sem vette komolyan, a játékosok sem vették komolyan, B-csapattal léptünk pályára és érezhetően mindenki ügyelt arra, hogy a rajt előtt ne sérüljön meg. Aki ebből a meccsből bármilyen szakmai következtetést von le, azzal komoly baj van. Azon sem lepődnék meg, ha a Fradit is öltöztető Nike részéről volt egyfajta ráhatás, hogy a második félidőben még a B-csapatunk helyett már inkább a C játszott. Mindenki jól járt. A Fradi nyert, a fiatalok elmondhatják, hogy szoros meccset játszottak. A Nike meg mondhatja: Tehetségeket talált.
Amiből jóval komolyabb következtetéseket lehet levonni, az a pénteki találkozó lesz.
2010 július 22 at 09:45
Nekem is ez a véleményem.
2010 július 22 at 16:56
A hivatalos média érdekes nagyon. A FRADIVAL kapcsolatban egy szaros edzőmeccsen elért (végülis érdektelen )eredmény az hótciki.A konda (nemzet csapata)ezzel szemben, idézem:heroikus kuzdelemben győzött a (csak én teszem hozzá:világsztárokkal felálló) Levadia Tallin ellen.Hát igen, ők már megint letettek a magyar foci asztalára!
2010 július 22 at 09:01
Végre nem azt olvasom róla, hogy sérült…
Szerintem a sérülése többnyire Bobbynak szólt…
2010 július 22 at 08:57
Minden meccset hozzunk le 1-0-ra, és akkor BL-t nyerünk.
2010 július 22 at 08:57
Kedves Liban, kezdj hozzászokni a fáradsághoz!