Vége, fantasztikus meccsen simán nyertünk.

45. játszik a Fradi!!!

44. Pölő lő kiszorított helyzetből kapura, szöglet.

40. junior helyére Pölöskey áll

38. Juniort kell ápolni, miután Ranilovic magabiztosan véd egy távoli lövést. “évek óta nem láttam ilyen jó Fradit”, mondja mindenki, és vitatkozni aligha lehet.

36 Jakimovski bemutatkozik, a remekül játszó Tóth Bence megy le, vastapsot kap.

30. fehér kap sárgát, szabad a balszélről, bedobás nekünk.

27. győri kiugratás, Csizi és Ranilovic ment együtt, a tábor pedig belekezd, hogy “harcoljatok!” – de ezt az egyébként fáradó csapat magától is megteszi.

26. Győri lesgól ezúttal

24. Adriano beáll Csizi mellé hátvédsorba, 4-2-3-1 a felállásunk, Andrezinho, aki remekül játszott ment le.

21. hülye vagy, szól a stadion. a vendégkapus reklamálásért sárgát kap, kapitányként, miután a győri Junior felrúgja bencét, mindenki azt hiszi, hogy kiállítás, de nem, csak sárga, majd Rósa is kap egyet reklamálásért.

20. Ranilovic bizonytalan, de véd.

18. Bede javára irandó, hogy a partjelzői viszik a susnyásba.

15. Balog Zoli vág egy labdát szögletre majd lesen lép ki az egyik vndégcsatár, Bede továbbot int, Junior viszont fantasztikusan szerel.

14 Mosolyog Szűcs Misi, Telek Manci, Kincses Sanyi, Zoran.

12. Szabadot kapunk a tizenhatos sarkán, Csizi lövi, bőven mellé, de veszélyesen.

9. egy hamar elvégzett szabadot Heinzhez játszottunk a hosszú oldalon, a lövésébe a vendégbekk kézzel ért, tizenegyes helyett tovább.

2. 3-0, Heinz(?) adott a bal hosszúra, Schembri kicsit lesgyanús helyzetben, eldingesen vetette a sarokba, 3-0!
1. Bede elesett, majd egy szép akció végén Rósa lőtt 17-ről, a kapus kezébe.

“Simon Tibi!” – gyászszünet volt Simi emlékére, mi kezdjük a játékot.

Tizezer néző van, mondták nekünk újságírók. Akkor annyi. De tök mindegy, mert a hangulat 30ezres.

Szünet, egy perc hosszabbítás után. Fantasztikus játék, a végén még volt egy meg nem adott kezezés is.

44. a legnagyobb vendéghelyzet, de mentünk bedobásra, ez sok mindent elárul talán.

39. Zseniálisan játszunk, tényleg, a közönség is csodálatos (bár a 300000 már megvan…, de inkább ezt hagyjuk)

38. Bence a meccs helyzetét hagyta ki. pedig nem volt kevés.

36. Halálra szívatta a vendég védőket André, majd lő, nem sokkal mellé- ‘Játszik a Fradi’.

35. Harmincról lő szabadot az ETO, az ő Juniorjuk lövése hatalmas erővel száguldott el a kapufánk mellett.

30. Kéz volt tényleg, mondják, majd Juniort kell ápolni.

24. Schembrié a harmadik, simán elrúgja a kapus mellett, Bede visszatért régi önmagához, nem adta meg. A tévéből talán látszodott, miért.

20. Schembrié lehetett volna a harmadik, de inkább szöglet, ami után nagy nehezen felszabadítanak a vendégek, akiknek momentumuk sincs.

18. Heinz centikkel lemarad egy indításról, majdnem megvan a mesterhármas, így kirúgás. A ZTE 4-2-es meccs óta nem volt ilyen meccs az Üllői úton.

17. Heinz második gólja, egy veszélytelennek tűnő jobboldali beadást az ötös sarkán levett, majd fordulásból a hosszúba vágta. Fantasztikus, 2-0!!!!!

15. Andrezinho hatalmas helyzetbe kerülhetett volna, nem sokkal kerülte el a bogyó.

11. Bence lövése szögletre ment, utána semmi.

9. Fomunbod buktatta Andrezinhot, sárga.

8. Andrezinho lő 19-ről, a vendégkapus ment.

6. A meccs jóiramú, de a hangulat még jobb.

4. ki se jön a térfeléről a Győr, megszólalt a ‘Hajrá Fradi!’, varázslatos a hangulat.

1. 30 másodperc, Heinz átveszi, majd kilövi a bal alsót, hatalmas gól. 1-0!!!

18:59 hét-nyolcezer ember van, a hangulat remek,

5000 ember van a kezdés előtt 20 perccel.

18:36 Ranilovic – Balog, Csizmadia, Junior – Maróti, Józsi – Rósa, Tóth – Schembri, Heinz, Andrezinho

Kispad: Mester, Gárdos, Pölöskey, Jakimovski, Danquah, Fülöp, Adriano

Abdi és Stockley kimaradt a keretből.

Danquah a kilences számú mezt kapta.

18:35 el vagyok zárva a sajtórésztől, mert a büfét választottam, s egy nagy vaskaput zártak be a büfé felé vezető úton.

18:26 3000 a jelen helyzet, melegít mindkét csapat.

18:24 Zoran KuntiCS is itt van.

18:19 Pintért vastapssal fogadta a tábor. “Nagyon jól esett a gesztus, úgy érzem, a szurkolók is egyetértenek, hogy tettem valamit a klubért. Én az Üllőire vendégként is haza érkezem.”

18:17 lassan jönnek az emberek, egyelőre úgy 1500 ember lehet itt.