Fél óra és kezdünk.

Vége, Prukner László gratulál a bírónak.

Azt mondják, mell.

9x. hat, kezezésből.

10 perc a hosszabbítás.

45. a tábor nagy része hazament

31. (88) Ranilovic hatalmas bravúrral ment.

30. a bíró belenyúlt a meccsbe, mondják a játékosok, s ez igaz is, de nem ezen múlt. Maróti helyére Adriano áll.

29. Bejöttek a rendőrök, a hazaiak “cigányok” felkiáltásokkal, áll a játék.

27. Minket is, 5-0.

25. Tóth Bencét megviselte a meccs, sír a kispadon.

24, Kuli jön Tóth helyére.

22. kitámadunk, a hazaiak a széleken simán lekontráznak minket.

17. Rósa próbálkozik, kiszorított szögből fölé.

16. a Nemzeti Sport lila újságírója igen boldog.

15. Egy távoli lövéssel négy, Mitrovity.

14. Vizzel locsolják a fradistákat.

13. Előbb Rósa, majd Schembri hagyta ki a kihagyhatatlant, Andrezinho helyére Sztanity állt.

10. Hárommal égünk, Juniorról már a harmadikat kapjuk, Rajczi.

8. Frank góljával a második csapat verte a Barcsot, 1-0-ra, idegenben, Sváb Danit kiállították a 86. percben, Morales bemutatkozott, 27 percet játszott.

7. Rajczi hatalmas helyzetet hagyott ki egye hazai kontra végén

3. egy percre rá már ő ívelt a hosszúra, de Andrezinhonak is hosszú. “Harcoljatok”, buzdít a Fradi-tábor.

2. Bence maradt a földön.

2. Dragó, Vincze Ottó és Kucsera Fradi-táborban, Heinzet Pollák még a kiállítás előtt megütötte, mondják a Fradi-játékosok.

1. Jimmy Jump “Kubala Forever” feliratú katalán lobogóval ugrott be a pályára, a hazaiak petárdáztak, a csapatok pedig bevonultak az öltözőbe, azután,hogy a bemondó bejelentette, még egy játékmegszakítás a meccs végét is jelenti. Ez minden logika szerint azt jelentené, hogy lefújják a meccset, de itt nem, most folytatódik a meccs, 10 perc után.

Szünet,

45. négy perc a ráadás, amiből innen semmit nem látni.

43. Kettővel mennek a hazaiak, Tisza, Heinz hozzá sem ért a hazai játékoshoz, bár “a szándék is elég”.

39. Heinzet kiállították, elvileg azért, mert odarúgott egy újpestinek a félpályánál.

38. a gól megzavarta a Fradit, most Junior mentett szögletre.

31, ez fradistáknak 5 millió lenne.

30. az újpesti oldalt ködfelhőbe burkolták a hazaiak.

27. A jobboldalról íveltek be(Balog Zoli lemaradt?), a hosszún Simon Krisztián tisztán érkezett és a hosszú sarokba fejelt. 0-1

23. Simon lövését védte szépen Ranilovic. Egy percre rá Schembrit szerelték a tizenhatos sarkán, neccesen.

22. Böör, ha Fradi-játékos lenne, már megkapta volna második sárgáját.

21. Heinz játszadozott a lilákkal.

20, Schembrit találta lesen Andrezinho labdája.

16. Rajczi lövésébe beleértek védőink, így szöglet, azt is csak nehezen védekeztük ki. A kontrából Böör felrúgta Tóth Bencét, nagyon keményen, sárgát kapott.

14. Egy rossz hazaadást Balajcza vett fel Heinz elől.

13. Nagy az iram.

9. itt az első helyzet, Andrezinho ment el a baloldalon, megetette emberét, majd keresztbe lőtte a labdát a védők és Schembri előtt is.

6. itt az első lila szöglet is.

5. Schembri beadása után itt az első szöglet, Fradi-oldalon.

3. harcos mezőnyjáték, helyzet nélkül.

1. a lilák kezdtek.

17:34 kampány van a kezdőrúgásokban is.

17:30 a himnusz után jönnek a kezdőrúgások.

17:29 elindultak a csapatok, a mieinket Dini vezeti ki.

17:24 a 12000-es stadionban 2000 helyet a fradisták, mintegy 3000-et a biztonságiak foglalnak, el, a hazai oldal 75-80%-ban telt meg, úgy 8-9000-en lehetünk.

17:18 a bemondó kóstolgat minket, nem sok erővel. a tábor előtt a felirat: “Halálos szenvedélyünk, Ferencváros!”.

17:15 a srácok Mester kapujára lőnek, remekül lőnek a fiúk.

17:09 a serdülők, akik bekisérik a csapatokat, már a pálya mellett vannak.

17:07 valamilyen arany koreoval készülnek a lilák

17:02 a Fradi-tábor megtelt, a stadion többi részére ez nem igaz.

A lilák: Balajcza – Szokol, Vermes, Takács, Pollák – Böör, Egerszegi, Mitrovity, Simon – Rajczi, Tisza.

A kezdő: Ranilovic – Balog, Csizmadia, Junior – Andrezinho, Maróti , Józsi, Tóth, Rósa – schembri, Heinz. A pad: Mester, Adriano, Jakimovski, Kuli, Sztanity, Rodi, Pölöskey

16:43 a tábor felett egy B-közép felirat, felelget a két tábor.

16:37 nem lesz teltház, most úgytűnik, a hazai oldalon.

16:20 Nagyon lassan jön be a tábor, hihetetlen lehet a kontroll.

16:15 a táborban az terjed, hogy a rendőröknél kés van, furának tünik, de mi továbbadjuk.

16:08 A Fradi volt videósa, Kyle ezekben a percekben üzent: hajrá Fradi, mindent bele.

16:06 Ahogy beharangoztuk, tiszta zöldben játszanak a srácok, az úján egy hosszanti fehér csíkkal, nem tucat, bolti mez, mondja s.

Negyedórája megérkezett a Fradi is, a Váci úton a táboron át hozták őket, így aztán nagy volt a hangulat, azóta a 30-30 fős táborok felelgetnek egymásnak.