Egyelőre mintegy százötven néző, ebből 50 fradista.

Jó gyakorló meccs volt, remek meccshangulatban, sok hibával. Dragó volt a legjobbunk, sokszor mentett, a próbázók közt Birge volt a legbíztatóbb: nagyon harcos kis spíler. Bővebben később-

47. Hassan indul egyedül, labdája Miljkovic mögé száll, így elvész a lehetőség.

45. Rósa ragad be, Avrity kerül így helyzetbe, Ranilovic nagy bravúrral véd.

45. Ranilovic magabiztosan védi Avrity 22 méteres lövését.

44. Dragó ment hatalmas helyzetben, messze a mezőny legjobbja.

44. Morales adja a labdát Sosának a tizenhatos előterében, de az argentín eladja. Sosa több hibát is vétett az elmúlt időszakban.

41. Moralesnek könyökölnek oda, de a bíró nem fúj, majd Rósa csinál meg egy gyönyörű cselt, a labdája nem jó.

40. Birge nagyon harcos, a passzai is egyre jobbak. A kérdés, hogy egy ilyen kemény gyereket a magyar bírók hogy fogadnának.

39. Rósa tesszi be a labdát jobbról, elmegy keresztbe, Hassan méterekkel maradt le.

38. Józsi adja el a labdát a tizenhatoson belül, Boskovity lő, de Marko leér a rövidre.

36. Hassan indítja Morales, aki kissé lassan továbbítja Emilnek. A bosnyáknak két védőn kellene átmennie,de nem jön össze.

34. Dragó többször mentett nagy helyzetben, Birge és Sosa is belejön.

31. jobboldali beadás lesgyanús helyzetben, Dragó nagy bravúrral tisztáz, majd Milankovity az ötösön belülről lő 10 méterrel fölé.

30. Birge sokszor szerel, de még próbajátékostársaihoz hasonlóan ő sem érzi a helyét a taktikában. Hassan eddig talán háromszor ért labdába.
28. a nap híre: a szabadkai tévé munkatársa Sherlocknak megerősíti: Ty, nem Cs.

27. Veszelinovity fejel kapu mellé, de már les. A második félidőben Rósa a kapitány, akit ápolni kell.

23. Miljkovic aktív, de rendre belevezeti a labdát a védőkbe.

21. A hazaiaknál egy magyar próbajátékos, a debreceni Huszák Tamás is szerepelt.

19. Dragó tisztázott szépen fejjel, két percre rá Birge tisztázott egy hatalmas helyzetben.

18. Birge indítja Kulit, aki feldobja magát, jogos a sárga. A hazaiak mintha amerikai foci kapura lőnének, képtelenek akár a kapu közelébe is találni.

16. Rósa indítja Miljkovicot, de szerelnek a hazaiak.

13. Hazai kontra, lesre állítottunk volna, de valaki bennragadt, Sosa javított a hibát.

12. Sosa indított szépen, Morales elől jobbkötőben kellett tisztáznia a hazaiaknak.

10. Csizi tisztázott a tizenhatoson belül.

6. mezőnyjáték, aminek egy Dragó becsúszás vetett véget, szabaddal jön a Szabadka 25-ről. Birge és Hassan eddig nem találja a ritmust, Sosa viszont lendületes és jól zárja le a szélen a vendégek támadásait. A lövés messze fölé.

1. mi kezdtünk,

Teljes sorcsere: Ranilovic – Csizi, Dragó, Kuli – Sosa, Birge, Józsi, Rósa – Morales, Hassan, Miljkovic. a szabadkaiak is kicserélődtek.

Szünet, az iram jó, a játékba gyakran csúszik hiba. A Szabadka egyébként ideális ellenfél: ugyanott tart a felkészülésben, ugyanúgy vegyes csapat játszott az első félidőben, mint nálunk.

44. a jól játszó Sztanity kap sárgát, a hazai drukkerek “Koszovó Szerbia szíve” rigmussal drukkolnak.

42. a cserék nagyon melegítenek mindkét oldalon, alighanem s

orcserék lesznek.

41. a második csapat 2-0-ra vezet.

39. Haber pillanatai, előbb öklözött, majd a kipattanó lövést (30-ról érkezett) magabiztosan lehúzza.

37. Tóth jobboldali beadását húzza le a hazai kapus. Bence, Maróti és Abdi nagyon harcosan, jól játszanak eddig.

34. majdnem megismétlődött a gól, Abdi azonban centikkel késett, így szögletre mentettek.

29. a Szpartak ívelős focit szeret játszani, mi pedig kevésbé tudunk érvényesülni: “mezőnyjáték”folyik.

26. Huszák lő jócskán fölé 18-ról.

19. Adamovity helyére Puskarity állt be, sérülés miatt kellett lehozni a csatárt.

14. a veszélyes Adamovity lövését tornázza szögletre Haber, eddig jó, szórakoztató a meccs, nagy irammal.

12. Tóth beadását Abdi elől bedobásra húzták egy formás kontra végén a hazai védők.

7. Abdi megszerezte az egyik hazai védő, Bratitytől a labdát, elviszi a kapus mellett, gól. 1-0!!!!!

7. Junior beadását Schembri elől lehúzza a hazai kapus.

6. egy beadás után hatalmas helyzetet hagy ki Vulaklija.

5. Haber – Balog, Tutó, Rodi – Tóth, Maróti, Sztanity, Junior – Schembri, Heinz, Abdi a pontos felállás.

3. egy beadás után előbb Tóth tisztáz akrobatikusan, a kipattanót VEszelinov lövi kapura, megpattan, így nem gól.

1. a hazaiak kezdtek,

14:04 a padon: Ranilovic, Dragó, Józsi, Kulcsár, Ali Hassan, Bithr, Sosa, Rósa, Csizi, Miljkovic, Morales. Hassan 87-es, Birge 51-es, Sosa 16-os mezben.

14:03 a mieink is kiérkeztek, zöld-fehérben, Balog a csapatkapitány.

14:00 a hazaiak az argentin csapat mezére hasonlóban bevonult és várják a mieinket.

A két tábor felelget egymásnak, a stadion két sarkában, a kék-fehér hazaiak rudas zászlóit 10 éves gyerekek lengetik legendásan. Már lehetünk 250-en.

13:52 A helyi fradisták Hooligans=Temerin felirattal érkeztek, de minden esetleges rosszindulatú pletyka ellenére nincs esély balhéra.

13:47 A meccs negyed óra múlva kezdődik, a kezdő tagja melegítenek. A kezdő: Haber -Balog, Tutority, Rodi, Junior – Sztanity, Maróti, Tóth, Abdi – Schembri, Heinz