45. két perc hosszabbítás, egy meg nem adott tizi-

40. Pál felrúgja Abdit, ki is áll

33. ismétlődött az elöző.

31. Abdi beadása Oláh előtt ment el.

26. Somalia jön be. Andrezinho helyére.

25. Tóth egy szabadot ( a tizes vendégsrácot ki kellett volna szórni), alig mellé.

23. Józsi jön Maróti helyére.

22. Grúz kap nevetséges sárgát, a szabadot Luque tette be, 1-1-

17. Fölényben a vendégek néhány perce, de Abdi elindul, majd Tóthhoz játszik, lövését Rados védi.

16. Abdulrouman fejel majdnem, de végül elmarad a helyzet.

15. Oláh sokadik lehetősége, elbotlik a labdával.

12. Tóth jön be Lisztes helyett.

9. 6700 néző van.

7. Gohér tesz be Seydihez, akitől elpattan.

3. elkezdődött a meccs, egy védő majdnem öngólt szerzett.

Az FTCBK Gyürki Gergőt köszönti.

45. egy kisebb vendéghelyzettel vége, szünet. Jobbak vagyunk.

42. Oláh emel, Radostól bemehetett volna, de kimarad.

40. Lisztes lő 30-ról, fölé, de tetszetős.

39. Gallardónak második sárgát adott a chilei, emberelőnyben vagyunk.

35. Andrezinho lő a jobb alsó mellett szalad el a labda.

32. Luque szabadját Seydi berúgja a bal felsőbe, szerencsére lesről.

28. Abdulrouman szabálytalankodik, piros helyett sárgát kap, hihetetlen döntés volt

26. Seydi hihetetlen erős, sem Balog, se Béla nem bír vele.

23. Junior indul el, Oláhhoz játszik, aki ellövi ahelyett, hogy Abdit hozta volna ziccerbe.

22. Seydi előtt elcsúszik egy bal oldalról érkező szabad.

Kb. négyezren lehetünk.

16. Fülöp felnéz, majd a vendégekhez passzol- durva, de Grúz besegít, így kell ez.

11. “Most szurkolnak a bünözők”, szól mindkét oldalon a felirat, s megdobban a stadion, félelmetes.

10. vendég szabad 20 méterre, hosszú.

Rani – Fülöp, Grúz, Otten, Balog – Andrezinho, Maróti, Junior, Lisztes – Abdi, Oláh. Junior Gallardot fogja

4. Abdit indítja Lisztes gyönyörűen, aki 11 méterről beteszi a hosszúba Rados mellett. 1-0!

2.
“Most szurkol a rezsim”, szól a felirat a B-középben.
1. a DVTK kezdett, szöglet.

Bicskei Bertalanért volt emlékszünet, majd jön a meccs, a Springer felé támadunk.

17:45 levonulnak a melegítő játékosok.

A kezdés előtt 20 perccel mintegy 2000 néző van a helyszínen, a Népligetnél volt egy kis hirig, három sérülttel

A kezdő: Ranilovic – Balog, Grúz, Otten, Junior – Fülöp, Lisztes, Maróti, Andrezinho – Oláh, Abdi. Cs.: Jova, Sváb, Józsi, Félix, Bence, Csizmadia, Somalia