A Quigleyt nélkülöző Pécs ütött ki minket a sorozatból.

Ferencváros 58–72 Pécs
Negyedek: 17–23, 10–16, 14–14, 17–19
Pontok: Englert 16 (6), Kovács 11, Szlimák 8 (6), Russai 7 (3), Hegedűs 5, Tamás 5, Turóczi 4, Ruják 2

Gyenge kezdésünk rányomta bélyegét az egész mérkőzésre, a harmadik percben már kilenc pontos előnyre (2-11) tettek szert a vendégek, akiknél nem játszott a klasszis irányító, Quigley (a szurkolók között az terjedt el, hogy a fizetése elmaradása miatt nem volt hajlandó felszállni a csapatbuszra). Így a fennmaradó harminchét percben futhattunk az eredmény után, ami néha jobban ment, néha rosszabbul. Többnyire a tíz pontos különbség volt a jellemző, végül tizennégy egységgel bizonyult jobbnak a Pécs. Ami bosszantó, mivel a mai napon sikerülhetett volna a bravúr, de ehhez sokkal jobb teljesítmény kellett volna a palánk alatt, ahol teljesen elnyomott minket ma a baranyai gárda.