Nehezen adta meg magát a Ferencváros-ESMTK a Brassó ellen, de végül Greg Lindqvist csapata elvitte mind a három pontot Pesterzsébetről. Korai góllal szerezte meg a vezetést a Ferencváros, de Lencsés góljára hamar jött a válasz is. Antal Zsombor találatát követően gyors egymásutánban három kiállítás következett, a Brassó túlélte az emberhátrányt, a Ferencváros a kettős hátrányt viszont nem, Rawlyk szerezte meg a vezetést. A szünet előtti pillanatokban Péter Róbert is betalált, így 3-1 volt az állás 20 perc után. Innentől a hazaiak csak üldözték a Brassót. Borbás góljával zárkóztak, de Piszarenko újra visszaállította a kétgólos különbséget. A harmadik harmadban ismét Borbás volt eredményes, megint egy gól lett a különbség, de egy kettős emberelőnyt Bonar használt ki kis idő múlva, a befejezés előtt pedig érkezett a szokásos emberhátrányos brassói gól is, melyet ezúttal Basilidesz szerzett meg. Ezzel a Brassó három értékes ponthoz jutott, és folytatja az erőltetett felzárkózást a középmezőnyhöz.

Ferencváros 3-6 (1-3, 1-1, 1-2) ASC Corona Brassó

Dobos Tamás, Ferencváros-ESMTK: “Egészen a második harmadig pariban voltunk a Brassóval, mindamellett hogy vezettek ellenünk. Egy végzetes bírói hiba megpecsételte a sorsunkat a harmadik harmad derekán. Becsületére legyen mondva a csapatnak, a végsőkig küzdött, mindent megtett a győzelemért, de nem sikerült szorosabbá tenni a meccset. Pihenő következik, majd elkezdjük a felkészülést az Érsekújvár elleni oda-vissza-oda mérkőzésekre.”