A hangulatos közönségkorcsolyázás utáni MOL Liga találkozón egy góllal volt jobb a felvidéki egyesület.

A végig nagyon szoros találkozó végén a hazaiakon a kapuslehozatal sem segített. Konsztantin Mihajlov találatával már a 38. másodpercben vezetést szerzett az Érsekújvár, amit a Ferencvárosnak a 8. percben sikerült kiegyenlítenie, emberelőnyben Pilcsik volt eredményes. A 39. percben Dobry vette vissza a vezetést a vendégeknek, ami később a meccset eldöntő találatnak bizonyult. Hiába játszott ugyanis 10 perccel többet emberelőnyben az FTC, ezekből csak egyet tudtak gólra váltani. Egy perccel a vége előtt Dobos Tamás még a kapusát is lehozta, azonban így sem sikerült az egyenlítő találatot megszerezniük a zöld-fehéreknek, maradt a 2-1. Fontos pontokkal gazdagodott az Érsekújvár, továbbra is versenyben maradva a rájátszást érő negyedik hely megszerzéséért.

Ferencváros 1-2 Érsekújvár

Dobos Tamás (FTC): Nem érdemeltünk vereséget. Jól játszottunk, igaz, néha elégedetlen voltam a játékosok lövéseivel. A második gólt megelőző szituációra kíváncsi lennék, de ha gól volt, ha nem, nem szabad így megállni. Ennek ellenére gratulálok a srácoknak. Köszönjük a szurkolást, és minden kedves szimpatizánsunknak boldog új évet kívánok a magam és a csapat nevében is.