Hosszú évek után lépett pályára Fradista játékos a magyar válogatottban.

Böde válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott ma délután Belekben Fehéroroszországgal játszott felkészülési mérkőzést. Egervári Sándor szövetségi kapitány a cserepadra jelölte klubunk játékosát, Böde Dánielt.

A mérkőzés 1-1-gyel ért véget: az FTC korábbi játékosa, Szabics Imre a 32. percben szerezte meg a vezetést (1-0), de Volodko az 58. minutumban egalizált.

Böde Dániel csereként, a 65. percben pályára lépve mutatkozhatott be a válogatottban, és az mlsz.hu tudósítása szerint egy alkalommal helyzetbe került, ám nem sikerült betalálnia.

forrás: fradi.hu

Szabics Imre találata… (MLSZ TV)

A csatár bemutatkozásához Mark Otten magyar nyelvű Facebook bejegyzésben gratulált: “Gratulalunk az elsö valogatot meccsedhez gólkiraly!!!!”

Holland játékosunk honfitársainak holland nyelven is elmagyarázta, hogy mit írt ki és miért.