Tegnap az ifik kaptak lehetőséget ma a nagycsapat lép pályára egy új játékos már biztosan lesz.

Vége. 0-0, a második meccs is döntetlen lett kint. Egyik oldalon se voltak nagy helyzetek, így igazságos az eredmény.

Batik is jól játszik, sokadszorra ment.

86. Somalia beadása magas Bödének.

83. Csilus lövése távolról lepattan.

Erdei és Hakola jön, Jenner és Cukic megy le.

80. a román csatár majdnem fejel nagy helyzetben, de elmegy a feje felett a labda.

77. Somalia sokadszorra tud fellépni labdaszerzése után gyorsasága révén kialakított gyors kontrákkal, de a többiek elrontják.

76. Böde lépne ki, de szerelik.

72. Böde feje felett centikkel megy el a labda nagy helyzetben, majd Somalia újra szépen lép előre, de beadása kevéssel, de lesen találja Bödét.

67. Mindkét kapu előtt nagy helyzet, nálunk Peric fölé rúgja, a másik oldalon a román csatár keresztbe lövi el a labdát.

65. Somalia szép cselsorozat után várná vissza a labdát, de Cukic eladja. Besic helyett újra pályán Józsi.

62. Csilus ma is lehetőséget kap ezúttal Martinus helyén.

60. Somi ment szögletre nagy párharc után, a szöglet veszélytelen.

Most mi játszunk fölényben, a közvetítés alapján Cukic és Somi játszik jól.

56. Martinus meglép Jenner és Peric is kiugrott, de szögletre ment a román.

51. Labdát szerzünk, Cukic nagy helyzetben lőhetne, de elpattan a labda.

Mindkét csapat sok pontatlansággal játszik.

49. a románok váratlanul emeltek kapura egy 40 méteres szabadrúgást, a megoldás nem tudta becsapni Jovát.

Kezdődik a második játékrész, Sváb és Junior Fell helyett Batik és Orosz jön be.

Szünet. Gól nélkül, a végén kevés helyzettel, de nagy küzdelemmel. Sokan most szembesülnek azzal, hogy milyen jó dolog volt a rádiós körkapcsolás.

Böde Danit nem igazán tudjuk megjátszani eddig.

42. Egy román kontra végén a támadó lövését védi Jova.

40. Jenner beadását mentik, kijön a labda Martinus meg elcselezi magát.

38. Jenner szabadrúgását a román kapus másodszorra kaparintja meg.

35. mégse Martinus a nap meglepetése, egy fekete kutya tör be Jova kapuja elé, de szerencsére nem kap jó indítást.

32. Martinus beadását mentik a románok, sokat van játékban a holland, de nagy hibaszázalékkal játszik.

A románok vették át az irányítást.

26. Egy gyors kontra végén újabb veszélyes román akció, kétszer is közbevetődéssel mentik a lövést a védőink, majd rá egy percre újra ugyanez a forgatókönyv.

23. Nagy román helyzet, Cukic menti, a kontra nem jut el Perichez.

Az elmúlt percekben a mezőnyjáték dominált, helyzetek nélkül, Cukic mozgatja a csapatunkat.

Cukic sokadszorra szerel.

15. Martinus két jó csellel tör be a büntetőterületre, de a harmadik elpöcköli a labdát.

Kemény letámadás, sok párharc jellemzi a meccset.

14. Jenner 18 méteres lövését védi a román kapus.

Moniz kielemezte a tegnapi u19-es játékosokat, lehet, hogy a felnőttek közé is kerülnek hamarosan néhányan.

10. Megvan a románok első helyzete, de a beadás elszáll mindenki elől.

8. Cukic remek labdaszerzése után Martinus próbál kapura ívelni, de sikertelenül, a kirúgásra egyből lecsapunk, nagy lehetőség, de kihagyjuk.

5. Gyömbér beadása után Böde elől utolsó pillanatban mentenek szögletre, ami nem veszélyes.

4. Jenner szabadja Bödét keresi, de nem jó a pontrúgás.

Letámadunk, Sváb szerez labdát. Deák Horváth Péter a játékosok nevében is gyógyulást kíván Penának.

1. perc: Somi bemutatta első mentését jobbhátvédként.

Mi kezdtünk, zöld-fehérben.

Martinus a hírek szerint próbajátékos. Jó húsz percet késtek a bírók.

Nemcsak mi készülünk itt, DVTK és a dózsa is itt játszik, az újpestiek kikaptak a kiesés ellen küzdő fehérorosz csapattól.

Jelenleg a nosztalgiaműsor megy, Nagypapám ősrégi Sokol rádióját hallom a múlt ködén át.

Negyedre csúszhat a kezdés.
Úgy látszik a bírók hülyesége nemzetközi, késnek, miattuk indul később a meccs.

Ha rádión szeretnéd hallgatni a FradiMédia kísérleti adásán remélhetőleg megteheted, a legfrisebb hírek szerint 5 perc múlva kezdünk. A streamet ITT találod. Mi is ezt és a fradi.hu közvetítését vesszük alapul. Deák Horváth Péter közvetít.

Itt a kezdő: FTC: Jova – Somalia, Besic, Fell, Sváb – Gyömbér, Cukic – Jenner, Peric, Martinus – Böde