Hallgasd a Fradimédia közvetítését vagy olvasd itt és szurkoljuk ki a győzelmet. Csilus és Martinus a kezdőben.

A török bírónak elege van lefújja percekkel idő előtt, a végén már nem sok minden történt. Mind a 4 beleki találkozó döntetlen lett, pozitívum, hogy úgy látszik vannak tehetséges fiataljaink, no és a rádióközvetítés, amivel nyomon követhettük a meccseket. Sokunkban támadt nosztalgia a régi körkapcsolások iránt, hiszen a rádiós sportriporterek a TV-vel ellentétben világszínvonalat képviseltek mindig is.

39. Erdei passza nem jut el Perichez, így elmarad a helyzet.

36. Nagy kassai helyzet marad ki, jó beadást rúg mellé a szlovák csatár.

33. Sváb Dani helyén Erdei Vince a pályán.

Nagyon komoly történelmi hagyománya van a Fradi-Kassa meccsnek, először 1909-ben küzdöttünk meg az országos bajnoki címért, akkor 11:0 arányban nyertünk, most egy kisebb sikerrel is beérnénk itt a végén.

25. Bokányi éles szögből lő, de a kapus véd.

Hakola nagyon agilis, fölényben vagyunk a gól után is.

22. Megint Hakola az, aki kiugrik leteszi Pericnek, de ő nagy helyzetben hibázik 11 méterről.

21. Bokányit lökik el a 16-oson belül, miután percekig a kapu előtt a labda, de nem kapjuk meg a büntetőt.

20. Peric labdájával Hakola lép ki, de lövésébe belelépnek, a szögletet kifejelik Orosz beadását Hakola lövi, de középre.

Martinus, Böde, Somalia helyén Hakola, Bokányi, Kovács Krisztián (u17).

16. Somalia szép cselekkel megy el, de kevéssel Böde feje mellett megy el a beívelés.

A második félidő első negyedórája során sikerült egyenlíteni, megérdemelten. Mi vagyunk fölényben. Sok a pontatlanság.

Ezen a meccsünkön is van egy kis hírig.

10. Peric veszélyes beadását lehúzza a kassaiak cerberusa.

8. Martinus és a kapus versenyfutása során a szlovák kapus éri el előbb kicsivel a labdát.

Így változott a csapat: Jova (Ranilovic) – Csillus, Batik, Gyömbér, Sváb – Cukic (Peric), Józsi (Gárdos) – Jenner (Orosz), Somalia, Martinus – Böde

7. az egyenlítés megvan, Peric beadását Somalia befejeli közelről. 1-1

Vége az első félidőnek, szünet. Az elején a Kassa volt a jobb vezetést szerzett jobb, utána fölénybe kerültünk sok szögletünk is volt, de kevés az igazi helyzet.

Csapkodó a játék.

39. Batik előzi meg egy veszélyes szituáció kialakulását.

A közvetítést hallgatva az az érzése az embernek, mintha egy betonfalról jönnének ki a beadásaink.

34. Jenner beadását fejjel tisztázzák szögletre Somalia elől.

Az utóbbi időben kiegyenlített játék zajlik, kevés helyzettel. Nem lövünk eleget kapura.

30. Egy veszélyes beadást Józsi rosszul szabadít fel, de a veszélyes kapáslövés mellé megy.

26. Hosszú idő után jut el a szlovákiai csapat a kapunkig, de Jova lehúzza a beadást.

24. Szöglet után nagy helyzetben Jenner lövése nem ér célt. .

Kapu előtt tarjuk a labdát folyamatosan.

23. Böde zavarja meg a labdát, Martinus ugratja ki Somaliát, de kicsit hosszú, pedig nagy helyzet lett volna.

22. Jennert rúgják fel az oldalvonal mellett, szabad, Martinus beadását ezúttal is kirúgják.

Szélről ívelünk középre ez a játékunk ma eddig.

19. Jenner szöglete kapura megy a kapus kiüti.

18. Martinus van legtöbbet játékban, de a beadásait legtöbbször hatástalanítják.

A gól után mi vagyunk fölényben, kérdés, hogy miért kellett ehhez gólt kapni. Ez se lesz lazább meccs, keményen játszanak a csapatok.

15. Jenner veszélyes beadását az utolsó pillanatban mentik a kassaiak, majd Somalia cselsorozatát állítják meg.

13. Kassai szöglet után mi jöttünk kontrával Martinus gyorsan elfut, de gyorsabb mint a többiek, így nem tudta jól középre adni.

10. Vezet a Kassa, egy gyors akció végén Haras balról átíveli Jova felett a labdát. 0-1

8. Letámadunk és a szlovák kapus ki kell hogy rúgja az oldalvonalon túlra.

Mindkét csapat erős összeállításban, sok légióssal.

5. Kassai szabad a 16-os sarkáról, a lövés fölé megy.

Erős iramban kezd mindkét csapat, eddig minden meccsünk döntetlen lett Belekben, jó lenne nyerni.

Jelentem befutottam (Sherlock), úgyhogy lesz szöveges is, ha nem bánjátok.

A közvetítést itt találhatjátok.

FTC: Jova – Csillus, Batik, Gyömbér, Sváb – Cukic, Józsi – Jenner, Somalia, Martinus – Böde