A védelem gyengélkedett, azonban ennek ellenére is magabiztosan nyertünk.

44. A 35. perc óta a csapatok úgy döntöttek, hogy vége a meccsnek, végül Böde lő még egyet, két perc ráadás után vége a ritmustalan, lassú, de nem eseménytelen meccsnek. Csilus kifejezetten jól mutatkozott be.

33. Martinus másodjára már le tud menni, ismét nagy tapsot kap

31. Martinus-Perity csere lett volna, de Andó nem engedi.

28. Quintero lő fölé 13 méterről.

21. Jennert könyökli le a kifejezetten alattomosan játszó Tóth Bence, aki lapot kap.

19. Martinus beadását teszik szögletre.

13. Martinus beadása után Jenner, Böde és Józsi is lőni próbál, de a védők mindháromszor blokkolnak.

12. 3-1, egy bedobás után Marity kerül ziccerbe és 13-ról hatalmas gólt lő.

6. Martinus kap egy labdát az ötös jobb sarkán, nagyon rosszul lövi, de a hosszún Böde érkezik és bepasszolja, 3-0!

3. Marity kerül ziccerbe, de 11-ről elpörgeti a kapu mellett. Csilus a középpályán játszik, Gyömbér lépett hátra a védelembe.

Félidő.

45. Egy pápai szöglettel vége a félidőnek, a meccs lassan indult, de az utolsó 15 percben már kijött a téli munka, s megjött a jó játék. És a vezetés.

44. Csilus indítja szép labdával Svábot, akinek beadása után Jenner megduplázza az előnyt, 2-0! 13-ról lőtte a hosszút.

43. Csilus Tamás bemutatkozik! Alempijevity sérül meg, az ő helyén, de nem az ő posztján játszik, Batik a jobb bekk.

40. Józsi már egy kipattanót lő rá 10 méterről, 1-0!

38. Böde kerül hatalmas ziccerbe, csak Szűcs van vele szemben, de Lajos nyer.

37. Besic lő szabadot harmincról, kapufa.

34. Marity lukat rúg, a közönség kikacagja, ő is elismeri, hogy jogos és kitapsol :)

27. Jenner lő szabadot 19-ről, centikkel kerüli el a jobb sarkot.

24. Gyömbér kap remek indítást, betör a 16-os bal oldalán, 13-ról lő, Lajos hatalmasat véd, a kipattanót Böde nem találja el.

22. Az első veszélyes lövésünk: Józsi lő 18-ról, a lecsapódó, erős lövés centikkel a felső léc felett megy ki.

15. Hatalmas helyzet pápai oldalon, Quintero remek cselekkel tör le az alapvonalig, majd Besicet is kicselezi, lő, Jova hatalmasat véd lábbal, majd Arsity fejbe rúgja magát 100% ziccerben a labdával, a lelátó kacag.

10. Józsi kerül a földre, mezőnyjáték folyik, nem történik sok minden.

5. Quintero kerül a földre, hirigelnek kicsit.

3. Jenner lő 15-ről mellé.

1. A Pápa kezd, a 2500 fradista Hajrá Fradizik.

Ezekben a percekben vonulnak be a csapatok, a mieink fehérben, a vendégek sárgában. Fázunk, lefagynak az ujjaim.

Jova – Alempijevity, Besic, Batik, Sváb – Gyömbér, Józsi – Hakola, Jenner, Martinus – Böde. Cs.: Ranilovic, Perity, Gárdos, Csilus, Orosz, Erdei

Leonardo ma még nem játszik, Józsi igen, havazik, hűvös van, de jól megtelt a kinyitott Üllői oldali lelátó.