Hattól az Eger vendégeként LK-elődöntőt játszunk, Vácon, Jova, Martinus, Besic és Böde nincs, van a padon vszont Jovanovic és Leonardo.

Vége, megérdemelt, nagyrészt könnyű győzelem, néhány igen bíztató teljesítménnyel.

45. Leonardo szép megoldásain kívül az utolsó negyed óra eseménytelen, Perity kap sárgát szabadrúgás helyett

27. Jovanovic befelé mozog, majd a jobb alsóra lő, Sztankóé

23. Csukity felejti ott a lábát az egyik egrinek, 11-es, Ranilovic magabiztosan hárít.
17.Jenner helyére Jovanovic érkezik.

13. Perity szép szólója után Sztankó ment.

10. Aborah készít le egy labdát Csukitynak, aki mellé lő, Stanleynek ez volt az utolsó mozdulata, Leonardo érkezik 35 percre.

8, Hatalmasgól, Csukity indul meg, rángatják, ő nem hagyja, 21ről a kapu közepébe bombáz, 3-1!!!!!!!!!

2. Aborah gondol egyet és alig mellé.

45. Jenner a Perity által kiharcolt kornert kapura tekeri, Sztankó lehúzza, vége a félidőnek – egy 10 perces üresjáraton kívül nem játszunk rosszul.

37. Perity beadása megpattan, így Aborah elé kerül, a belga-ghánai bebelsőzi a bal alsóba, 2-1!!!

35. hatalmas gól!!!!! 1-1! Orosz remek beadására Jenner hatalmas lendülettel érkezik, Julian fejesét lehetetlen védeni.

33. szögletünk van, Perity csúsztat, a hosszún egyedül érkezhetne Gyömbér, de Gábor lemarad a ziccerről.

28. a tizenhaatoson belül stukkolgatnak a hazaiak, majdnem gól…

22. Svábról Szabóhoz pattan a labda, aki egyből lő, szöglet, onnan az egyik Eger-védő gólt fejel, Sváb a vonal mögül rúgta ki, 0-1