Két gólos vereséget szenvedett az NBII-es gárda.

Ifistákkal kiegészült másodosztályú csapatunk az NB II Keleti csoport 19. fordulójában a Kazincbarcika otthonába látogatott.

Az első félidőben a mieink kétgólos hátrányba kerültek: a 15. percben Simita öngólt vétett, míg a 40. minutumban Tátrai talált be.

A második játékrészben Vólent háromra növelte ellenfelünk előnyét, de az 59. percben Nehéz szépített (3-1). A folytatásban még Casado betalált (4-1), de Erdei is eredményesnek bizonyult, így a találkozó 4-2-vel ért véget.

Megfiatalított csapatunk becsülettel küzdött, de ezúttal nem sikerült ponttal távozniuk a KBSC otthonából.

Lipcsei Péter (FTC II, vezetőedző): – A vereség ellenére elégedett vagyok a fiataljainkkal, hiszen közülük többen még a nagykorúságot sem érik el. Irreális talajon léptünk pályára, de az ifjú labdarúgók, Rácz, Kónya, Popgeorgiev, Kárász megmutatták, hogy van bennük lehetőség.

KBSC-FTC II 4-2 (2-0)
FTC II: Rácz – Simita, Vattai, Erdei G., Birtalan – Peszmeg (Erdei V.), Kónya – Popgeorgiev (Kleizer), Nyilasi, Papp M. (Kárász) – Nehéz
G.: Simita (öngól), Tátrai, Vólent, Casado ill. Nehéz, Erdei V.