Nem sikerült nehezíteni az angyalföldiek feljutását.

FTC II-Vasas 0-1

Második csapatunk számtalan ziccert kialakított, mégis egygólos vereséget szenvedett az éllovastól.Második csapatunk néhány élvonalbeli játékossal a soraiban a Csepeli Stadionban fogadta a Keleti csoport éllovasát, a Vasast.A mieink az első félidőben remekül játszottak, és számos nagy helyzetet kialakítottak. Az első lehetőséget Nehéz hagyta ki: támadónk Jovanovic kiugratásával lépett el védőjétől, ám sokat tolt a labdán, így odalett az akció.A 27. percben még nagyobb ziccerben lépet ki, azonban nem tudta elpöckölni a kijövő Szatmári mellett a labdát, aki így nagyot tudott védeni.Néhány perccel később kétszer is könnyedén gólt szerezhettünk volna. Előbb Orosz lőtt kapásból Jovanovic keresztbeívelése után – az angyalföldi kapus bravúrral hárított -, majd Nyilasi lőtt a kapusba egy 100 százalékos helyzetet. A sok kihagyott helyzet sajnos megbosszulta magát: a Vasas Hohmann révén a semmiből szerzett vezetést a 36. percben (0-1).A második játékrész ott folytatódott, ahol az első abbamaradt.Szatmári először Nehéz fejesénél védett óriásit, majd Jovanovic közeli lövését fogta bravúrral, ezután pedig Orosz távoli löketét öklözte el.A hajrában folyamatosan támadtunk az egyenlítőgól megszerzéséért, Nehéz előtt ismét nagy lehetőség adódott, de a vendégek kapusán ma nem tudtunk kifogni.Második csapatunk így egygólos vereséget szenvedett a Vasastól.