A kisalföldi megyeszékhelyen nagyon fontos lenne győznünk, a csapat nélkülözni kénytelen a Videoton ellen kiállított Jennert. A DVSC vezet a Videoton ellen, így egy eseteleges hazai győzelem azt jelentené, hogy a hazaiak bajnokok, míg mi nagyon messze kerülnénk az EL-től.

Vége, hát ennyi.

5 percünk van

28. Böde fordulásból lő, Molnáré

27. a büdös…. Besic kapja 21-re a kaputól Böde visszapasszát, hatalmas kapufa.

24. Pátkait rúgja fel Csukity, veszélyes helyről, 17-ről jöhetnek szabaddal. Jova másodjára véd.

23. a hazaiak szabadon kontrázhatnak, meg is teszik, most Andrity bombáz az oldalhálóba

17. Perity érkezik, Martinus helyére.

16. a gólszerző is kiáll, második sárgájával.

16, Völgyi belövi, a fenébe is. 0-1, vezet a Győr.

12. Alempijevity mér el egy hosszú átívelést, s nincs más lehetősége, lerántja az emberét: jogos a tizenegyes és a piros.

10. Most már jön is helyére Dani, eddig ez a félidő nem a mienk…

9. Ugyanaz, pepitában – most Alemp szerel szögletre. Böniget megint ápolni kell…

8. Az elalvó védelmünket Jova menti meg, mikor egy kiugró ETO-játékos lövését lábbal védi. Szép volt.

5. Besic kap lapot, miközben Sváb készül beállni Bönig helyére.

3. Bönig szédült meg, egy kisebb hazai lehetőség során.

1. Kettőt is cserél a hazai csapat, Kronaveter és a kapus Sztefanovity le, Molnár és Andrity be.

Böde talán lehetne kevésbé önző – nagyon érződik rajt’ a túlzott bizonyítási vágy, sokszor egy passz hasznosabb lehetett volna, az ETO-nak úgy fest jó az iksz.

Szünet, nagy mezőnyfölény, kevés kialakított ziccer, ez az első félidő tömören. A hangulat békés, még a sör elfogyása sem zaklatja fel a hazai oldal kocanézőit, itt van Busai és Jenner társaságában Dzsudzsák is.

40. Somi fejel mellé Martinus megpattanó beadása után.-

39. Leo lő mellé 22-ről

(OFF: percekkel ezelőtt ért véget Sir Alex Ferguson, a valaha volt legnagyobb futballedző utolsó Old Traffordi mérkőzése, gratulálunk a Ricardo Monizt is sokban inspiráló mesternek!)

36. meg nem adott gól, les miatt…. Egy trükkös szabadrúgásvariáció után meginduló Leó a jobbszélen álló Szomihoz játszik, aki bead, majd kisebb kiszorítós után a hálóban a labda, Farkas szerint lesről.

33. Csukity lövése pattan ki messzire a hazai kapusról

29. egy hazai bedobás után az eddig tanárian játszó Besic téveszt nagyot, de a hazai csatár meglepetésében fölé fejel.

26. Somalia volt nagyon harcos a hazai büntetőterületen belül, de középreadását lefülelik

23. Kronaveter 38 méteres szabadja okoz gondot Jovának, de Levi végül kiüti

22. Leó harcosan indul meg, Bödéhez játszik, Dani alig téveszti el a bal alsót.

21 Gyömbér hibája után veszély alakul ki a kapunk előtt, de elrontják a hazaiak.

19 Leonardo sorfalon megpattanó szabadja Sztevanovityé.

17. tizenegyesgyanús eset, Leo elsó igazán szép megmozdulása után Böde indul meg, a becsúszó hazai védő őt és a labdát is eltalálta.

12. Csukity passzát Leó átlépi, így Szomi előtt adódik lövőhelyzet, a gyors brazil azonban a rövid mellé tüzel.

10. a meccs első nagy ziccerét Böde hagyta ki, fejjel a hazai kapus lábába, Martinus remek beadása után.

6. már a hazai térfélen megzavarjuk a Győrt, jól kezdtünk

5. két lehetőségünk is kimaradt, előbb Besic labdáját szépen átvéve Böde lépne ki, az utolsó pillanatban bravúrral szerelik, majd Csukity teker 16-ról alig mellé.

2. Vladan beíveléséről lemaradt Böde és Martinus is. Gyöbér lépett vissza a védelembe,

1. kezdtünk

A mieink fehérben, a hazaiak zöldben játszanak, sok a divat a hazai oldalon, Klein helyére az utolsó pillanatban Csukity került, Martin a padon.

A vendégszektorból nézi a meccset Gyepes Gábor is.

Hazai oldalon nézőcsúcs készül, kis szerencsével meglehet a harmadház is.

18:17 a csapat: Jova – Alempijevity, Besic, Klein, Bönig – Józsi, Gyömbér – Somalia, Leonardo, Martinus – Böde. Cs.: Ranilovic, Sváb, Holman, Ionescu, Perity, Orosz, Csukity.