Kettőtől hidegben, de sok fradista előtt játszik a csapat.

Nem ezt érdemeltünk, de mégis. Hiába hajtunk, van játékunk, ha minden hazai helyzetből gól lesz, ha alig javult a helyzetkihasználásunk. Hihetetlen meccs volt.

49. 2-4, Jova előrement, ezt Könyves kihasználta…

48. még egy szöglet…

46. Hidvégi lövi a harmadik MTK gólt, Gyömbér nem tudja kifejelni Kanta felívelését, ez volt a harmadik helyzetük…

Ráadással együtt még 4 perc van.

45. Csukity adja Somaliának, akit nagy helyzetben blokkolnak.

42. Jenner nem adta fel, két forgolódás után 23-ról alig lő a bal felső mellé…

38. Somalia 8 méteres lövését Vadnai blokkolja, akit ápolni is kell…

Még tíz perc.

35. 2-2!!!!!!!!!!!!!!! Jenner gyönyörűen viszi le jobboldalt az alapvonalig, beadása centire pontos, Böde 7-ről szépen fejel a jobb felsőbe!!!!

25. Jovanovic-Csukity csere.

24. Somaliát rúgják fel 20-ra a hazai kaputól.

23. Jovanovic beadását Somalia kézzel veszi le.

21. Jovanovic beadását Böde nem fejeli kapura…

20. Perity-Otten csere.

19. Somalia teszi vissza Orosznak, aki mellé lő 18-ról.

18. Újabb ziccer, Orosz, Somalia és Jovanovic is lőhetne, helyette szöglet, amiből semmi nem lesz.

17. Csendesebb percek, Orosz lövése megpattan, Hegedűs simán véd.

10. A kontrából Könyves nagyon megfuttatja Ottent, a holland hibáját Jova menti meg.

9. Márk a bal oldalról indul el szépen, de lövését blokkolják.

8. Ionescu helyére Orosz érkezik.

6. Somalia és Böde is lőhetne, egyik sem teszi, Gyömbér igen, de ő meg 30-ról magasan fölé.

5. Jovanovic kap sárgát.

4. Böde erőtlen lövését kapja le Hegedűs könnyen.

3. Jovanovic szép cselek után betör a tizenhatosig, visszaadja Ionescunak, aki kitehetné a szélre, de inkább lő, gyengén.

2. Szól a “Mindent bele!”

1. Csiki-Könyves csere, a két gólos Fradi-nevelés lemegy, sérülés miatt.

Nagy az elégedetlenség a lelátón: sok a helyzetünk, s a védelmünk bal oldala összehoz két gólt. De az MTK érezhetően nem bírja a tempónkat, a második félidőt meg kell nyomni.

Szünet, a hazaiak két helyzetből kettő gólt szereztek, a mieink négyből egyet… A hajtásra ma sem lehet panasz, de hátul és elől is pontatlanabbak vagyunk, mint egy hete.

44. Elalszik a védelmünk, Kanta ível egy labdát Csikihez, aki Jovanovic és Otten közt a kapuba lő. 1-2…

42. Jenner adhat be szögletet, Hegedűs kiüti.

40. Egy hazai szabadrúgás után veszélyes helyzetből mentünk, majd indulunk a hazai kapu felé, Besic Jennerhez játszik, a holland okosan a kint álló Hegedűs mögé ívelne, de a hazai kapus megfogja,

37. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, 1-1!!! Ionescu játszik be az ötösre Bödéhez, aki kifelé fordul, majd középre ad ahol érkezik Józsi, Gyuri 10-ről begurítja a hosszúba. VÉGRE!

35. Jovanovic nagyon harcos, újabb Jenner szöglet jöhet ennek hála, ez most veszélytelen.

32. Böde lövését Hegedűs Somalia elé tenyereli, a brazil a kapusba lő 4 méterről, harmadik ziccer.

30. Kanta megússza még, de Zsidai már lapot kap Jovanovic lerántásért. Bal oldalról Jenner adhat be, Somalia csúsztat mellé. Második ziccer.

28. Hasonló a dramaturgia, mint egy hete, az ellenfél gólja után nagyon nyomunk, a két szélen sokat próbálkozunk, de pontatlanok a beadások, lövések.

22. Vukmir akasztja Bödét, 35-ről lőhet, alighanem Jenner. Jenner ívelését Böde fejeli kapura, Hegedűs véd.

20, Jenner lövését üti ki Hegedűs.

17. fanasztikus csikicsuki után Böde lő, Somalia elé pattan, de ő is kihagyja. Az első ziccerünk.

16. Somalia harcol ki szögletet, Jenner beadása veszélyesen pattog az ötösnél, nem sokon múlt.

15. Jenner lő a tizenhatos bal sarkától, Hegedűs véd.

14. Jenner beadását húzza le a hazai kapus.

10. A második szöglet után Csiki lövése Ottenről a kapuba pattan. Öngól… 0-1.

9. MTK-szöglet után Jova javítja saját hibáját, kiüt egy labdát, Vukmir ismétlését pedig szögletre üti, hatalmas bravúrral.

6. Jovanovic indul meg egy labdával, majd az alapvonal mellett betör, középre adása azonban elmegy mindenki előtt.

5. Otten fejel a kapu fölé.

4. Böde indította Somaliát, aki leviszi az alapvonalig, majd beadna, de szöglet.

3. egyelőre Jenner van a jobb, Somalia a bal oldalon.

2. egy előrevágott MTK-labda után Besicnek kellett szerelnie a 16-oson belül.

1. kezdődött a meccs.

14:00 megtelt a vendég, és még jönnek, bár a hivatalos nézőmaximum a mi oldalunkon 2700, vagyunk 4000-en is.

13:58 a vendégszektorban szurkol Lipcsei Peti is.

13:57 Kassaiék sárgában, a mieink zöld-fekete mezben, a hazaiak kék-fehér keresztcsíkosban érkeznek ki.

13:55 Teltház van mindjárt a vendégoldalon, még sokan vannak a sorban jegyekért, a hazai oldal félig telt.

13:25 a srácok nagy taps mellett jöttek ki melegíteni, a vendégoldalon már félház van, s jönnek még az emberek rendesen, könnyen megtelhet a teljes vendégoldal – sokan vagyunk. A hazai oldalon ezzel szemben 100-an talán.

A csapat ma így áll fel: Jova – Alempijevity, Besic, Otten, Jovanovic – Józsi, Gyömbér – Somalia, Böde, Jenner – Ionescu. Cs.: Ranilovic, Klein, Sváb, Csukity, Orosz, Perity, Máté.