Bő egy óra múlva kezdődik a szezon első meccse.

Vége, Németh Ádám lefújja. A második félidőben félhomályban, félgőzzel is növeltük az előnyünket, Jenner szenzációsan játszott, s a Siófok meccs óta nem volt olyan, hogy nullára hoztunk meccset.

2 perc van még.

45. Jenner hatalmas taps mellett vonul le, Julian ki is int, a 17 éves Csilus Tamás a ligakupa után az NBI-ben is bemutatkozik, bravó!

39. Hakola ível a jobbszélen egyedül álló Jennernek, a mezőny legjobbja egy szép csel után bead, Böde 8-ról a rövidre fejel, Dani kilencedik gólja, 3-0!!!!

37. Orosz remek labdát ad Bödének, aki mellé lő.

35. Besic lő el egy szabadot keresztbe, veszélyes, de Szűcs rajta volt.

34. Martinus áll be.

33. Orosz áll be mindjárt, most már tényleg.

32. Besic indítaná Bödét, de kicsit hosszú, így Szűcsé.

29. Jenner sokadjára megeteti Présingert, beadását Csukity tenné kapura, de blokkolják, szöglet.

26. Csukity két csel után a hosszút célozza meg, Szűcs véd, szöglet.

22. Hakola, nem Orosz érkezik, a kicsit elfáradt Aborah helyére.

21. Orosz fog beállni.

19. Arsity helyére érkezik Beliczky.

15. kicsit beszorultunk.

8. Mellettünk Székely Ferenc MLSZ-ellenőr azt mondja, hogy beszélt Németh Ádám játékvezetővel, hogy – mivel sok a fradista – ‘vezesse a meccset, amíg csak tudja”

5. Tóth lövését Jova csak nehezen, másodjára fogja.

3. Jenner szenzációs labdával ugratja ki Danit, aki kissé lassan reagál.

2. Balogh rúgja fel Bödét, Dani néhány csele után

Egy pár reflektor kialszik reméljük nem lesz gond, nincs csere, csak a Pápánál.

Szünet, gond nélkül vezetünk, a játék elől jó, hátul még időnként pontatlanok vagyunk, lehetett volna 2-1, vagy 3-0 is, nálunk Aborah, Jenner, Martinus jó, Tóth Bence magyaráz, egyebként nem csinál sokat. Meglesz ez.

44. Martinus egy csel után két védőt is megkerül és lefut, szép jelenet volt:)

41. Hatalmas helyzet, Aborah indítja labdaszerzés után Bödét, akit megpróbál megakasztani Tóth Bence (később sárgát is kap), de nem tud, Dani a jobbsarokból centerez, Jennernek, aki középen érkezik, pontatlan, a hosszún érkezik, Sváb, Dani azonban elesik a labdában. A balhátvéd eddig kifejezetten jól játszott, de ezt be kellett volna lőni.

35. Besic lő 26-ról, Lajos kicsit elalszik, így nagy vetődés után szögletre kell mentsen.

33. Csukity, Martinus, Böde, szép támadás, de kimarad.

31. a pápaiak egyre kevésbé bírják a 0-2-t, egyre feszültebben játszanak.

27. Jenner beadása után Szűcs nagy bravúrral csípi meg a labdát, jól játszunk az első 10 perc óta, a jobboldalunkon Arsity azonban többször veri Gyömbért, de Gábor is egyre inkább kezdi érezni a posztját.

23. Sváb szép csel után ad be remekül a hosszún martinus érkezik, visszateszi az érkező Aborahnak, aki a bal alsóba gurít, 2-0!!!!

17. Jenner góljával 1-0!!!! Böde, Aborah játszik össze, a belga lőne, az egyik pápairól a 16-os balsarkán álló Julianhoz pattan, a szélső gyönyörú mozdulattal a hosszú felsőbe teker.

15. Arsity dobja fel magát a 16-osunkon belül, sárga.

14. Fell Maritynak adja a labdát, aki 16-ról lő, Jova bravúrral tolja szögletre.

13. ma is döcögős a kezdés, nagy veszély egyik kapu előtt sincsen, de inkább a Pápa veszélyeztet – eddig.

6. egy jobboldali szabadrúgás után a röviden veszélyesen érkeznek a hazaiak, de végül megúsztuk, Jova segítségével-

1. Csukity fejel magas ívben a hosszú felé, Lajosnak, aki kezdés előtt megtapsolta a Fradi-tábort, ez nem gond.

1. elkezdődött a meccs, Gyömbér a jobbhátvéd.

16:30 vonulnak be a csapatok, a mieink fehérben, a hazai sárgában játszanak.

16:20 a pápai oldalon igen üres a stadion.

2013-03-03-0154

16:02 annak ellenére, hogy szokásosan túlbiztosított a vendég, két rendőr és három biztonsági motoz mindenkit, összesen öt körben.

16:00 a vendég már majdnem tele van.

Lassan telik a stadion, azt hogy ki a jobbhátvéd, egyelőre csak tippeljük.

A csapat ez lesz: Jova-Besic, Junior Fell, Gyömbér, Sváb – Józsi, Csukity -Jenner, Aborah, Martinus- Böde. Cs.: Ranilovic, Bönig, Perity, Csilus, Orosz, Hakola, Batik.