Fél háromtól elkezdjük élő közvetítésünket a tavaszi első meccsről.

Csapatunk várhatóan a következő összeállításban kezd ma:

Megyeri – Csizmadia, Dragóner, Balog, Stockley – Doherty – Rósa, Kulcsár (Morrison) – Shaw – Ferenczi, Elding. A kispadon Haber, Tutoric, Lipcsei, Adnan (Alcantara), Tóth, Schembri, és Mamic ülnek majd.

Sérülés miatt nem lép pályára Fitos és Joaquin, míg Wolfe eltiltása miatt  hiányzik.

Csapatunk hagyományos szerelésben lép ma pályára.

Megyeri kapuja 282 perce érintetlen, reméljük a sorozat ma is folytatódik.

Paul Shaw megszerezheti 25. Fradi gólját.

Balog Zoltán pedig 250. Fradi meccse előtt áll.

A mérkőzésen Doherty játékát követjük majd minden részletre kiterjedően, a meccs után meg igyekszünk megszólaltatni minden játékost, sőt rengeteg saját készítésű fotó is készül majd a meccsről.

Morrison van a kezdőben.

Megyeri – Csizmadia, Dragóner, Balog, Stockley – Doherty – Morrison, Rósa – Shaw – Ferenczi, Elding

A meccsen forgat az angol Sky Sports stábja.

Kint rengeteg a rendőr, akin Fradi sálat látnak azt igazoltatják…

A Haladás kezdőcsapata megegyezik azzal amit már tegnap jeleztünk.

Schembri helyett az az Abdi került a kispadra aki 5 edzést dolgozott végig a tél folyamán…

Elképesztően mély a talaj szinte tocsog.

Adnan szerint 10 perc játék után irreális lesz a játék a rossz talaj miatt.

Feketében játszik a Haladás.

A Haladás kezdi a játékot.

2. perc: Shaw beadását Ferenczi vette volna át, majd átesett a védő lábán, a büntető elmaradt.

Morrison játszik a középpálya jobb oldalán. Stockley hangos szavakkal irányitja hátulról a csapatot.

7. perc: Sipos lőtt 20 méterről a kapu fölé.

Molnár Balázs követő emberfogással fogja Paul Shaw-t.

13. perc: Rósa adott be baloldalról, majd Ferenczi a kapunak háttal állva 14 méterről fölé csúsztatott. Elding egy kavarodás után 16 méterről ballal lőtt mellé.

A rombusz alakzat átalakult négyzetté. Morrison és Doherty védekezik előttük Rósa és Shaw foglalkozik a támadásokkal.

16. perc: A Dózsa szurkoló Guzmics rúgott Elding alá, ezért sárga lapot kapott.

Ferenczi és Elding rendre hátul tartja a Hali 4 védőjét.

21. perc. Doherty előrelöbbölte Ferenczinek, aki félfordulatból lőtt fölé.

22. perc: Morrison ment el a jobboldalon, lerántották de a síp néma maradt.

Elmennek melegíteni a cserék.

30. perc: Stockley adott be balról, Elding ügyesen átfejelte a labdát a kapus fölött de a sárban elakadt a labda.

31. perc: Kihasználta első helyzetét a Hali. Halmosit nem követte Morrison, így szabadon löhetett a bal felsőbe. 0-1

34. perc. Csizmadai dobta be a labdát, egy tömörülés után Morrisonhoz került a játékszer, aki mellé lőtt.

Szinte csak nálunk van a labda.

36. perc: Stockley akasztotta Nagyot, villant a sárga lap.

38. perc: Halmosi rúgott kíméletlenül oda Dohertynek, de ő maradt a földön.

Halmosinak a saját csapattársai szóltak, hogy ne szinészkedjen.

45. perc: Shaw lerántásáért büntetőt kaptunk. Ferenczi higgadtan lőtt a kapuba. 1-1

Kulcsár érkezik.

60. perc: Cserélünk, Kulcsárr lép a pályára Shaw helyett. Várhatóan Rósa kerül az angol helyére és Kuli megy a baloldalra.

Doherty nagyon húzza a jobb lábát.

65. perc. Rósa cselezett a baloldalon, majd kiszorított helyzetben 14 méterről lőtt mellé és fölé.
65. perc: Csizi is besárgult. Érkezhet a kapitány. Lipcsei elment melegíteni.

70. perc: Cserél a Hali: Sipos helyett Lattenstein a pályán. Hamartosan érkezhet a kapitány vélhetően Doherty helyett.

73. perc. Doherty vánszorog le a pályáról, érkezik a Kapitány.

Érthetetlen miért nem váltunk. Lipcsei lett a védekező, Morrison maradt a jobbszélen.

Nálunk Morrison szűrne, előtte Rósa és Kuli játszana, míg Peti lenne a csatárok mögött.

76. perc. Megyeri futott ki rosszul, Nagy elhúzta mellette a labdát, de szerencsére mellé lőtt.

77.perc: Hibát hibára halmozunk. Balog rontott, majd Nagy lőtt nagy helyzetben az oldalhálóba.

Siralmas a második félidőnk.

81. perc: Bogdanovics helyett Oross érkezett a pályára.

Nincs csatár cserénk a padon…

Nem találunk szavakat a mutatott játékra :(

88. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elding közelről fejelte be Morrison beadását. 2-1!!!!!!!!!!!!!

Miért nem cserélünk időhúzás szándékával?

Vége: 2-1 Nyertünk!!!!!!!!!!!