Megérdemelt győzelmet arattunk Pakson.

Vége a mérőzésnek , a győzelem a Ferencvárosé! A múlt hetinél sokkal jobb teljesítményt nyújtott a csapat, amelyikből Kulcsárt, Dohertyt, Balogot és Tutoricsot lehet kiemelni. A lüktető, ám nem túl magas színvonalú találkozó nagy részében domináltunk a pályán. Az első félidőben egy beadás után Csizmadia fejelt, a kapu előtt Elding ért még bele a labdába, így megszereztük a vezetést. A szünet előtt válaszolt a Paks: Vayer hatalmas lövése utat talált Megyeri hálójába. Nem adta fel a Fradi, tovább támadtunk, bár a tavasszal megszokott módon: a második játékrészre visszaestünk. Kevesebb passz, kevesebb összecsapás, lassabb találkozó, de Ferenczi Pista első kapuralövése második gólunkat eredményezte. A Paks játékában nem volt benne a gól, így maradt az egy gólos, megérdemelt győzelem.

90.

A paksi szabadrúgás a sorfalba ment, de tömörülés lett, így újra a Paks jön veszélyesen a tizenhatosról. A lövés a kapu mellett gurul el.

89.

2 perc lesz a hosszabbítás.

88.

Kulcsárt lerántották, Lipcsei beadását Ferenczi fejeli, de a kapus megfogta.

87.

Böde fejbe rúgta Tutoricsot, benn vannak a pályán az orvosok, lejön a pályáról.

83.

Wolfe sárgát kapott, nem engedett elvégezni egy szabadrúgást. Csere a Fradinál, Elding jön le, helyére pedig Lipcsei Péter érkezik.

82.

Elding kap hosszú indítást fölé emel, de les. Paksnál ismét csere, Barta jön be.

80.

Urbán Gábor két szép csel után a kapu fölé lőtt.

78.

Doherty jogtalanul kapott sárgát, pedig csak simán keményen szerelt. A játékos hatalmas mezőnymunkát végez.

75.

Wolfe beadása után Éger vágja ki a kapu elől. Doherty újabb szöglete ismét rossz.

74.

Ferenczi sárgát kapott, mert zavarta a kapust a kirúgásben, a játékvezető már az első félidőben többször figyelmeztette, ezt most büntette.

73.

Doherty adja be a szögletet a kapus kezébe.

69.

A paksi szabad rúgást fejelte el a kapu elől Csizmadia.

68.

Megyeri egy rövidsarokra érkező lövést hárít magabiztosan.

66.

Ahogy azt már tavasszal megfigyelhettük a második félidőben visszaesik a csapat játéka, többet támad a Paks. Ismét csere a Paksnál, Urbán jön Lisztes helyére.

63.

Kulcsár védő munkáját dícsérni lehet, első félidőben jobb szélen jászott, a másodikban pedig a bal szélen van.

58.

Cserél a Fradi is, Tóth Bence jön le, helyére pedig Wolfe érkezik.

52.

Cserél a Paks, Gévay jön be Szabó helyett.

51.

Vayer szép lövését védte Megyeri.

49.

Óriási védelmi hiba után Ferenczi elé került a labda, amit iszonyat erővel rúgott a hálóba. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓl!

1-2

48.

Tóth Bence kap sárga lapot visszahúzásért.

Második félidő, 1. perc:

Dorhety szöglettel indít, melyet a paksi kapus megfogott.

Félidő:

Mutatunk két képet a mérkőzésről:

Vége az első félidőnek, hajtós meccs, ha nem lőjük be a helyzeteinket, nem lesz ennek jó vége.

42.

Morrison indítja Ferenczi-t akit végül leráántanak, így szabadrúgás amit doherty végez el, de mire érdemben megmozdulnánk a bíró fúj, így várnunk kell a következő gólra.

41.

A gólszerző Vayer a góöröm a latt begyűjtött egy sárga lapot.

40.

Vayer tök egyedül viszi végi a labdát a kapunkig, majd kegyetlenül bevarrja a léc alá. 1-1

36.

Lisztes rúgja fel Doherty-t, a bíró végre lát a pályán, és sárga lapot ítél a szabálytalanságért.

35.

A Paks szögletét könnyedén kezeljük, Kulcsár indul meg a labdával egyedül, nincs a közelben senki, rossz megoldást választott, kihagyta.

32.

Szögletet rúg Doherty ,Csizmadia fejetsét Elding kotorja be a kapuba, GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓl!

0-1

31.

Tóth Bencét csúnyán felrúgták, semmit nem kapott az ellenfél. Morrisont arcon könyökölték, ismét semmit nem ítélt a bíró.

29.

Megyeri a berobbanó paksi elől öklözi ki a labdát.

28.

Ferenczi eddig 11-szer passzolt jól, és 3-szor rosszul.

25.

Csizmadia bedobását Ferenczi és Tóth Bence tudta volna értékesíteni, de ismét kirúgás a vége.

24.

Csizmadia a tizenhatoson belül került jó helyzetbe, több lehetőség közül tudott vlasztani, de hosszan adat tovább, így kirúgás lett belőle.

22.

Csizmadia indul meg a szélen, szöglet lett belőle. A szögletet Doherty rúgja, de nem lesz belőle helyzet.

19.

Kulcsár sárgát kap, de nem tudjuk, hogy miért, valószínűleg szövegelésért. Úgy tudjuk, hogy Kulcsár Dávidnak ez a ötödik sárga lalapja, így a Vasas ellen nem játszhat.

17.

Paksi kirúgásból Morrison leveszi, Elding leadja Ferenci fejelné, de Kovács kapus megszerzi a labdát.

15.

Morrison indít, Kulcsár átveszi, de hosszan, így nem lett belőle semmi.

12.

Doherty eladott labdája után újra támad a Paks. Játékosaink sokszor a rosszabik megoldást választják, ebből az ellenfél tud labdát szerezni.

10.

Morrison cipőt váltott pirosról sárgára. Fiola felrúgta Kulcsárt, de nem kapott sárgát…

8.

Lisztes veztésével nagy kavarodás a kapunk előtt, megúsztuk, szöglet. A labdát megszereztük.

4.

Kulcsár  és Ferenci játszott a tizenhatosnál, Kulcsár lövése a hosszú sarok mellett gurult el.

2.

Vayer nagy lövését vetődve védi Megyeri.  Szotyi eső van, csak úgy dobálja be egy ember a csomag szotyikat a nézőknek.