Az előzetes kezdő megváltozott: Sváb mégis a kezdőben, Junior a padon.

Vége: nem megy az Üllőin, egyszerűen nem megy…

45. két érdekes döntést hozott Hurvinyek, előbb Beliczky tünt el (ez érthetőbb volt), majd Sánta nagyhalálát fújta egy szöglet után kifelé.

33. Józsi szöglete után Lisztes lő vetődve, alig kerüli el a labda a bal alsót.

28. Jovanovic helyére Beliczky áll. muszáj kockáztatni.

21. nyomunk, Kuli és Jovanovic játszik össze, de az Üllői úti kapuk előtt valamiért nem megy.

16. Túljátszunk egy jó helyzetet aa vendégtizenhatos előtt, Lisztes lőhetett volna.

11. Abdi helyére Lisztes áll.

8. egy vendégkontrát Balog állít meg bravúros szereléssel.

7. mezőnyjáték folyik, helyzetek nélkül.

1. kezdtük a másodikat, az oldalt is rendbe raktuk. Győzelemre fel!

Szünet, sokkal jobbak vagyunk a negyedik Honvédnál, de csak kapufáig jutottunk, A második félidőben már nem segít minket a szél, ettől függetlenül nyerni kell!

42. a vendégek által kihuhogott Abdi két szép csel után bead, Pölöskey fejel, sSánta véd

40. Somaliának eltört a válla… Hétezren vagyunk egyébként…

32. Abdi lő, de a kapus biztosan véd.

30. Pölő ugratja ki sarokkal Jovanovicot, szöglet, közben Kuli áll bea brazil helyére.

29. Somalia nem tudja folytatni, közben Klein és Pölö is helyzetbe kerül.
28. Debreceni kap sárgát, mi meg szabadot, a tizenhatos jobb sarkáról.

26. a félidőben amerikai foci bemutatót tart a Budapest Eagles.

23. egy előrerúgott labdát Sánta a tizenhatoson kívül húzott le kézzel Somalia elől, aki egy perccel később bead, a vendégkapus kezébe.

22. Józsi ugratná ki Somaliát, de kicsit erős a labda.

16. Egy szabadot Klein fejel Pölöskey elé, akit megrángatnak, de nincs tizi.

10. egy baloldali szabad után Somalia bombázza telibe a jobb kapufát, a kipattanót Abdi egy csel után fölé rúgja.

8. Botis ad haza Somalia elől, helyzet lehetett volna.

6. Busai kap sárgát kapott lerántásért.

3. Abdi ugratja ki Jovanovicot, akinek beadását Pölő elől tisztázzák. A kontrából helyzetbe kerülnek a vendégek, Alekszandr tisztáz.

1. a Honvéd kezdte a meccset.

18:04: még mindig jönnek az emberek, miután a stadion elénekelte a Himnuszt.

17:57. Dejan Milovanovic, Mark Otten és Juha Hakola a VIP-ből nézik a meccset, bizakodva

17:56 már hatezer körül vagyunk, a katonáék is megérkeztek, nyerni kell.

17:44: egyelőre 3-4000-en lehetünk, de még sok van a kezdésig.

17:43: a Honvédosok busza majd felborult a Nagyvárad téren.

Ma végre újra van valódi Fradi-honlap, elmondhatatlan, milyen fontos ez a Ferencvárosnak.

Az egy órával ezelőtt leadott kezdőben még fordítva volt, de Sváb Dani végülis megtartotta helyét a kezdőben. Mi örülünk, Dani!:)

Jova – Grúz, Balog, Klein, Sváb – Jovanovic, Józsi, Busai, Abdi – Pölöskey, Somalia. Cs.: Kunsági, Rósa, Lisztes, Junior, Beliczky, Kulcsár, Zsívó.