Gyenes, Hakola, és Beliczky a kezdőben, a padon kizárólag a második csapat tagjai. Ami ezt érdekessé teszi, hogy hatkor épp a Paks II-vel játszik Lipcsei csapata, ezek szerint sok ‘visszajátszóval’.

.
Vége. végre vége. Jellemző volt a meccs a szezonra….

45 Semmi nem jön össze, Jovanovic remek centerezését Varga a kapufára lövi…

41. Nyilasi Bálint is NBI-es futballista lett, az értékelhetetlen teljesítményt nyújtó Hakola helyére áll be

36 Junior helyére Varga Bence érkezik, ő a második debütáns.

34. Beliczky cselezik, majd Juniorhoz játszana, de nem jut el hozzá. Legyen már vége ennek a szezonnak!

31. Böde játszott a bal oldalról átivel Barthának, aki jól lő 16-ról, Gyenes nagy bravúrral védett, majd a következő szöglet után megint ő volt a pozitív főszereplő

26. Hakola szabadjába Grúz pöckölne bele, de lukat rúg, így Csernyánszkié.

22. a paksiak körbecicázzák a védelmünket, majd Vayer lő fölé.

19. Sváb fejel Barthához, majd javítja hibáját.

15. Otten adja el a labdát, majd a ziccerbe kerülő, már két gólos Kisst szereli kritikus helyzetben

13. ma már kétszer annyi gólt kaptunk, mint az eddigi maximum kettő…

10. fantasztikus Beliczky pillaatok végén lő a fiatal tehetség, a hazai kapus véd.

8. Batik kap sárgát

7. Bartha próbálkozott messziről, nem túl jól.

6. Jovanovic emeltbe Oláhnak, de szerelték.

3. Oláht lerántják a 16-oson belül, Solymosi természetesen nem fúj…

1. 4-2, Szatmári lép ki, ott hagyja a ma bűnrossz Grúzt és ellövi Gyene mellett.
Klein rosszul van, ezért Batik Bence áll a helyére.

Szünet, mindkét csapat középpályája és védelme átjáróház, a hazaiak eggyel több ziccert használtak ki a gyenge színvonalú, de izgalmas első félidőben. Bőde sok problémát okoz védőinknek, főleg Grúznak.

45. Beliczkyt két csel után szerelik.

44 egy hazai szabad után elaludtunk, de végül Otten tisztázott.

42. szép összjáték végén gyenge lövés, Csernyánszkié a labda

40. Böde ollózik, bedobásra.

36. hihetetlen. Egy távoli Bartha lövést Gyenes rosszul üti ki, Kiss elé, aki nem hagyja ki a ziccert. 2-3

35. Böde az alapvonal mellől indul befelé, játszi könnyedséggel játszik át Grúzon, Kissnek passzol vissza, 2-2…
33. Beliczky beadását Oláh 100%-os ziccerben fejelheti, ez is kimarad.

32. hihetetlen helyzet marad ki… Jovanovic jó ütemben indul el, aztán még tökéletesebb ütemben indítja a kilépő Oláhnak, aki jól elviszi a labdát a kapus mellett, de mellé pörget

26. egy szöglet után Böde lő mellé.

20. és már vezetünk is!!!! Sváb tör be a baloldalról, a jól kilépő Oláhhoz játszik, aki belövi Fradibeli második találatát! 2-1!!!!

19. 1-1!!!!!! Junior ível be egy szabadot a kapu elé, Klein érkezik az ötöshöz és lábbal bevágja a labdát a hazai kapuba. Ez a cseh harmadik gólja.

16. Heffler veszélyes beadását Grúz fejeli el a kapu elől.

15. Klein 30 méteres szabadrúgása éppen csak elvánszorog a kapuig.

13. Hakola lő 22-ről, lepattan.

10- Bőde kap egy labdát, aki egy csel után kilövi a hosszút, 16-ról. 0-1

9. nem egyszerű… Kiss lép be jó ütemben a tizenhatosunkra, Gyenes azonban jól jön ki, a róla kipattanó labdát Vayer rálövi, Grúz blokkol.

7. Klein adta el a labdát, így hazai kontrát indított, a labda a balösszekötőben Vayerhez kerül, aki kapura ment, Martin szögletre menti hibáját.

5. Noel a jobbszélen két szép csel után bead, Junior érkezik a hosszún, fejese Csernyánszki kezében landolt.

2. Szatmári lépett be a védőink mögé, majd keresztbe gurított a kapu előtt, helyzet volt.

1. mi kezdtük a meccset, mintegy 80 százalékos ház előtt.

15:00 a mieink zöldben, a hazaiak fehérben játszanak.

Egy keserű bajnoki szezont zárunk, a meccs háromkor kezdődik.

A követkető lesz a mai kezdő: Gyenes – Fülöp, Grúz, Klein, Sváb – Jovanovic,  Hakola, Otten, Junior – Oláh, Beliczky. Cs.: Kunsági, Batik, Gárdos, Nyilasi, Varga, Vattai, Pölöskei II