Hétkor kezdődik a meccs, minden új játékos beállásra kész.

48. a gólvonalon pattagott a labda, 2-1, Farkas bent látta. De mindegy, VÉGE. Ez nagyon kellett, elfáradtunk a másodikban, de az első félidőben mutatott játék bizakodásra adhat okot.

45. három perc a hosszabbítás. Gyömbér a hivatalos legjobb, pedig Levi messze kimagaslik. Sebaj.

41. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLL, Somalia szerez labdát, Csukity 20-ról lő, nem túl jól, de senkit nem érdekel, mert bemegy Rózsa hóna alatt, miután irányt változtatott egy szombathelyi játékoson. 2-0!

40. JOVA LEVI menti meg a kapunkat a góltól hatalmas bravúrral, sokadszorra.

37. Jenner-Orosz csere, mutasd meg Julian!

30. Besic áll be Józsi helyére, középpályán van a bosnyák.

28. Klein alszik el, Jova hatalmas bravúrral véd.

27. Orosz kapura teker, majd Klein kap lapot.

26. Jovanovic 18 méteres lövését Rózsa szögletre tolja.

25. 4500 a nézőszám, Klein hagy ki Orosz beadása után egy helyzetet fejjel.

21. Jovanovic kap sárgát.

19. Klein-Máté, csere, Gyömbér fellép, így 4-3-3-ban támadunk.

18. Böde lő 17-ről mellé.

15. Csukity kap lapot, leült a meccs a másodikban.

8. Most Jova ment, a védelem sokszor elalszik.

7. Józsi mentett egy baloldalról érkező labda után.

1. Folytatódik a mérkőzés.

Nincs csere egyik csapatban sem.

Szünet, kiváló meccs, rengeteg kihagyott helyzet, nagy akarás és védelmi hibák. De nem baj, így tovább előre!

45. Bödét lerúgják a tizenhatoson belül, hasba, de tovább…

40. Rózsa nem fázik, Józsi lő most alig fölé. Rengeteg a helyzet, főleg nekünk.

40. Simon kap sárgát.

36. Remek a meccs, csak kellene még gól.

34. Orosz lő, szöglet.

32. Somalia hatalmas helyzetben lő, de mellé.

31. Elől jók vagyunk, a védekezésünk viszont még nem tökéletes.

29. Mátét rúgja le 22 méterre a kaputól Halmosi, sárga. Orosz a sorfalba lövi.

25. Somalia teszi le Csukitynak, aki lő, Rózsa szögletre üti.

20. Rajos kap sárgát lerántásért.

18. Halmosi rúgja fel Somaliát.

16. Otten kap sárgát, kb a tizedik szabadot lőheti Kenesei, ezt 21-ről. Jova kiüti.

14. Kenesei sokadik szabadját lövi mellé.

14. most már tudjuk, Farkas bíró sem szeret minket.

10. SOMALIA, középpályáról kap tökéletes passzt, Rózsa kijön, 17-ről a lábai közt bepasszolja. IGEN, 1-0!

9. Ébredjünk fel, Nagy és Kenesei is ziccert hagyott ki a tizenhatos közepén…

6. Lesről fejelnek a szombathelyiek egy szabad után, Jova azért véd.

5. Csukity labdavesztése után Nagy lő mellé, egy perccel később szintén ő lő 5 méterről kisodródva, egyszer sem gól szerencsére.

3. Orosz teszteli Rózsát, a szombathelyi kapus véd.

2. Szép jelenet: Csukity dob be, Somalia esernyőcsel után Bödéhez játszott, aki 17-ről bombáz alig mellé.

1. Elkezdődik a meccs.

Albert Flóriánra emlékeztünk, majd jött a Himnusz, megjött a meccshangulat is. A tábor felé támadunk.

19:02 jönnek ki a csapatok, mi fehérben, a vendégek zöldben.

Csúszás van, szól a KL-szektor, már lehetünk 3500-4000-en lehet.

18:45 egyelőre kong a stadion, maximum 2000-en lehetünk. Mi az oka? A péntek? A hideg?