A Dinamo elleni meccset itt is, de a Sport1-en is nézhetitek, szerintünk főleg ott tegyétek:)

45, még egy Böde-kisérlet és egy szöglet, a csapat a második félidőben ellenfele fölé nőtt. A védekezésben továbbra is vannak hibák, de ma sikerült több gólt szerezni. Szép volt fiúk!!!

44. Böde foghatatlan, emel, a kapufát találja el megint, a második félidőben lefocizzuk a sokkal nevesebb játékosokból játszó Kijevet.

36. a kijevi kapus védi Szomi ziccerét.

31, a nyomásunk gólt ért, 3-2, Böde fejelt megint!!!

22. Több kisebb helyzet után Alempijevity labdája kerül Böde elé, ő a kapufát találja el, mi vagyunk a jobbak!

11, Bönig teszi Böde fejére, Dani BÓÓÓÓLINT. 2-2!!!!!!!!!!!

3. 1-2…. Jova rossz ütemben érkezett egy kiugrásnál, a 22-es kijevi be is lőtte, sajnos…

1. folytatódik a meccs.

Szünet, egy nagyon erős ellenfél ellen abszolút partnerek vagyunk. Ti mit gondoltok a teljesítményről? S a két próbázóról?

43. Somaliát kell ápolni, ezt egy jó, de nem elég jó Böde lövés előzte meg.

41. Zseravica lő 20-ról, a kapus a jobb alsó elől szedi fel, szép volt

37. nagy helyzet volt, a gólvonal elől kell menteni.

Teljesen kiegyenlített a meccs, amely nem túl magas színvonalú, dehát ez január 18-án érthető.

31. Jenner ‘ütőjét’ szedték fel, szöglet, Zseravica beadása után Otten tette a kapuba, 1-1!!!!!!!!!!!!

20. a kijevieknél van inkább a labda, nagy helyzetek nélkül, a mi legnagyobb helyzetünk most volt, Somalia ívelt át Jennernek, aki két csel után berakja a kapu elé, Böde alig marad le.

6. Jovanovic felesleges szabálytalansága miatt jogos 11-es, Guszev a léc alá, gól… 0-1

4. a kijeviek sárgát kapta, miután Haruna ütött, szabaddal ők jönnek, de a sorfalról kipattan.

1, a mieink fekete-zöldben, az ukránok fehérben.

A csapat több kisebb sérüléssel bajlódik, így némileg kényszerhelyzetben volt Ricardo Moniz, jelentette a fradi.hu, a csapat már jóideje a pályánál, jó idő, 15 fok van. Nézzük a meccset!

Fradi: Jova – Bönig, Otten, Fell, Jovanovic – Cukity, Besic – Somalia, Zseravica, Jenner – Böde, a padon Ranilovic, Batik, Busai, Hakola, többek közt, öten kihagyják a meccset.