Megmutattuk, hogy valóban az ország egyik, ha nem a legjobb csapata a miénk.

A szezon talán legjobb meccsén egy egyébként jó csapatot győzünk le teljesen megérdemelt különbséggek, kijöttünk a gödörből. Mindenki kíválóan játszott, jó ezt leírni.

Vége.

42. majd Aborah is, de hogy miért?

41. Vicces, Leó megkapja szokásos lapját a semmire.

40. Besic indítja Oroszt, az ő beadását Szomi elől tisztázzák.

35. már tartalékolunk vasárnapra, Klein jön Böde helyére.

31, Szomi fejjel gólt szerez egy baloldali ívelés után:))) 5-1!!!!!!!!!!!

30. Csuki helyére érkezik Orosz.

28. szól a hova mentek…. csak vasárnap is így legyen:)

26. Aborah duplázz! Alempijevity bedobását Somalia Bödéhez teszi, Dani remekül fordul le védőjéről, lő, Bozsovity véd, de Aborah elé pattan, aki ha nehezen is, de bepofozza a lasztit.

22. Kovács lő mellé, 18-ról.

20, Jenner helyére, aki kisebb sérülést szerzett, Alempijevity érkezik

11. Böde szerez labdát, majd Bozsovity leszedi a lábáról a labdát.

5. Böde szerez labdát, Jennernek passzol, aki visszaívelné Daninak, de az a kapusé-

4. Juhász csúnya szabálytalansága Jova ellen csak sárgát ér…

2. Brachi lő szabadot, kevéssel mellé-

1. folytatódik a meccs, csere nincs.

Az elmúlt meccsek gyenge játéka a múlté, egy jó csapatnál vagyunk jobbak, lényegesen.

45. Leót piros lapot érően rúgja fel Vinicius, csak sárga, Józsi szabadja veszélytelen, vége a félidőnek.

45. Csukity emel kapura a kilépő Bozovity mellett, de mellé-

44. Bödének kell tisztáznia egy szabadrúgás utáni kavarodásban,

40. Juhász lövését védi Jova bravúrral.

39. a szezon meccse? 3-1, teljesen megérdemelten, Leó lesen volt így Csukity labdáját átengedi a balszélen feltünő Józsinak, aki remekül teszi a tizenhatoson belül érkező Aborahnak a labdát, aki a hosszúba helyez Bozsovity mellett. Góóóól!

38. Somaliát lökik fel, nem fújja be a bíró, így Jovának kell védenie.

33. a középpályát mindkét csapat simán átjátssza, nagy tempójú, 16-ostól 16-osig folyó játék van, jó a meccs, most Nikolics marad le centikkel egy remek labdáról

30, itt lehetett volna a harmadik, Jenner beadása után az egyik Vidi-védőről Józsihoz pattan a labda, egyedül van, 12 méterre a kaputól, de ő is meglepődik, így a jobb felső mellé lő.

25. fantasztikus gól!!! Leó ugratja ki Szomit, aki az alapvonal mellől tökéletesen teszi a lasztit az érkező Jenner fejére, 2-1!!!!!!!!!!!!!

22. baloldali szabad, nagyon hasonló eset, most lábbal teszi be Mitrovity a kapunkba, 1-1, nem sokáig vezettünk.

21. vezetünk!!!! Józsi ível be egy szabadot jobbról, ballal, Csukity érkezik, egyedül, és a hosszúba fejel, 1-0!!!!!!!!!

19, Bönignek kellett tisztáznia egy jobboldali beadás után. Nem rossz a meccs, mindkettő csapat akar, mégha igazán veszélyes helyzetek még nem is voltak.,

18. Jenner beadása után Böde fejel mellé, csúnyán

15. Gyömbér mellől szerzi meg Nikolics a labdát, visszateszi Kovácsnak, az ex-Halis lövését kiüti Jova, majd Bönig tisztáz.

12. Besic kapott lapot, miután felrúgta Alvarezt, jogos volt.

9. egy Vidi-szöglet, veszélytelen, utána Alvarez lő gyengén mellé-

7. Nikolics (ő már magyar állampolgár, mielőtt kérdené bárki, hogy miért nem ty) lesen lép ki, de Jova amúgy is véd.

6. az első percek mezőnyjátékkal telnek, nincsenek veszélyben a kapuk, talán a mieink aktívabbak.

1. a mieink kezdték a meccset.

A mieink fehérben, a ‘vendégek’ pirosban, érdekes fejlemény, hogy a melegítőinken megjelent az eddig az MTK-t szponzoráló Országos kéktúra.

Tavasz, kevés néző, ligakupa. A Nemzeti Sport cikkével ellentétben a mérkőzés négymillióról dönt, hisz bár a győztes tízmilliót kap, a vesztes is hozzájut hathoz. Persze attól még nyerni kell, hajrá Fradi! Bönig már a csapatban, köszöntjük a Trollfoci csapatát hű olvasóink közt.

Ez a csapat: Jova – Somalia, Gyömbér, Besic, Bönig – Csukity, Józsi – Jenner, Leonardo, Aborah – Böde. Cs.: Kunsági, Holman, Sváb, Orosz, Klein, Alempijevity, Martinus.