Remek időben, remélhetőleg sok néző előtt fogadjuk a fehérváriakat.

Vége, elaludtunk a meccs elején, aztán hiába harcoltunk ki ziccereket, képtelenek voltunk betalálni, a hatvanig percig nagy fölényben voltunk, onnan azonban nem érződött a csapaton, hogy képes lenne fordítani. Kassai mehet a fenébe, mellesleg.

45. Jennert jogosan állítják ki, nálunk persze megitéli.

44. Stopira lő fölé egy kontra végén egy ziccert, Aborah helyére Orosz jön. Talán három perc a ráadás.

43. Leót buktatják, szabad, Jenner 24-ről alig teker mellé…

42. Klein-Gyömbér csere, Martin felmegy centerbe

41. Leo ahelyett, hogy passzolna Jennerhez…

40. Jön Klein.

35. Besic bombáz csúnyán fölé egy kipattanót, pedig a kapus kint állt.

33. Nikolic lő, Jova hatalmasat véd.

29. A második vendéghelyzetet Gyurcsó bombázza fölé.

25. Somalia indul meg a balszélen, a beadása azonban védőt talál.

24. Juhász rántja le Bödét, lap.

23. Aborah többször lehetne hős…

21. Torghelle nem bírja Besic mellett, sárgát érően ütött oda.

18. Az utóbbi 10 percben nem vagyunk veszélyesek, sőt, inkább a vendégek játékában van benne a gól.

6. Ez már hihetetlen, szöglet, Jenner a röviden álló Aborahhoz játszik, aki a hosszún álló Gyömbérhez juttatja a labdát, aki Bozsovityba lő.

3. Leó ível balról, a kapus lehúzza.

Csere, Alempijevity jön Csukity helyére, Somalia eggyel feljebb lép.

Szünet, egy vendéghelyzetből gól, mi ziccereket hagytunk ki, Kassai azonban piros mezben érzi magát.

44. Leó lép ki, de valami furát csinált..

41. Leó megy el baloldalt, Bödéhez játszik, aki ziccerből fölé lő…

34. Böde kilép, Bozsovity a tizenhatoson kívül kezez, semmi, majd Böde lépne ki megint, ellene fúj ez a marha.

27. Kassai 5 méterről figyeli, hogy Leót földre rángatják, majd Torghelle sokadszor provokálja Besicet.

25. Kassai ma rosszabb, mint kedden.

24. Böde indítja Jennert, aki megveri a védőjét, de a vendég-gólhoz hasonló szögből ellőtt labdájába beleüt Bozsovity-

21. Gomes rángatja 15 méteren át Leót, őt szidja meg a “legjobb magyar bíró”

18. Videoton-szöglet után Juhász fejel fölé.

16. Leonardo (vagy Aborah) lő egy kipattanót, a gólvonalról tisztáznak a vendégek.

15. Bödét Kassai felügyelete mellett lefejelik hátulról, csak szöglet.

15. a szögletet Aborah centikkel fejeli a hosszú mellé. Az elmúlt percek a mieink.

14. kipattanót Besic bombáz rá, Bozovity szögletre öklöz

12. Kassai egyértelmű kezezésért nem ad lapot.

10. Kassai nagyon hülye, “benne van” a keddi meccs, de mi sem találjuk még a ritmust. Viszont 10-11ezren is lehetünk.

2. Kassai csak szabadot fúj, mikor az egyértelmű gólhelyzetben kilépő Bödét buktatják, csak sárga se, 21 méterről Aborah fölé teker.

1. Torghelle besétál az ötösig, kilövi ahoszút, 0-1

16:30 a himnusz alatt remek “B-közép: az örökzöld tábor” feliratot mutatott be a Monsters

16:28 nem hivatalos számításaink szerint a Videoton vezet a büntetésben, 200e:100e arányban.

16:27 már mindenki csak a kezdésre vár, vonulnak be a csapatok, a mieink fehérben, a vendégek pirosban.

16:25 nem telt meg a vendég különvonat.

16:18 locsoljuk a pályát a régi eredményjelző oldalán levő kapunál, lassan telik a stadion, 8-9ezer néző lesz várhatóan.

Szasza már nem a pálya mellett, hanem a sajtószektor első sorában ülve készülödik a meccsre. Köszönjük, MLSZ, ime egy ismét csak nálunk alkalmazott megoldás.

A csapat, mint azt olvashattátok: Jova – Somalia, Gyömbér, Besic, Bönig – Józsi, Csukity – Jenner, Leonardo, Aborah – Böde. Cs.: Kunsági, Sváb, Holman, Orosz, Klein, Martinus, Alempijevity.

Még 35 perc a kezdésig, előbb a mieink, majd a vendégek is megérkeztek melegíteni.